Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Portal randkowy Sympatia.pl świętuje swoje 10. urodziny w Kielcach


Niezwykła atmosfera, zabawa przy najlepszej muzyce klubowej i tańce do białego rana. Tak zapowiada się najbliższy weekend. 10 listopada portal Sympatia.pl będzie świętował swoje 10. urodziny w Kielcach.

Wszyscy ci, którzy przyłączą się do obchodów jubileuszu, będą mieli okazję poznać wielu interesujących ludzi, rozpocząć nowe znajomości, a może nawet spotkać miłość, z którą spędzą resztę życia.

Z okazji swojego okrągłego jubileuszu Sympatia.pl zaprasza wszystkich, a zwłaszcza singli i singielki do wspólnego świętowania na 10 imprezach w największych polskich miastach. Urodzinowe imprezy portalu to okazja do dobrej zabawy oraz szansa na poznanie nowych, ciekawych osób.

Każdy z gości otrzyma kolorową opaskę, która będzie informować pozostałych o jego intencjach: czerwona – „jestem singlem”, zielona – „dzisiaj nie mam ochoty na nowe znajomości”.

Impreza inaugurująca urodzinową fetę odbędzie się w centrum Kielc – 10 listopada w Klubie Black Horse, start godz.: 20.00. Specjalnie dla uczestników zabawy w rytmach muzyki house, elektro, r’n’b, soul i old-school zagrają tego wieczoru DJ Claysteer i DJ Klimek.

Na hasło Sympatia.pl – wejście Free + welcome drink dla Pań do 23:00.

Więcej informacji o urodzinowych imprezach Sympatii – TUTAJ.


Sympatia.pl to:

  • najpopularniejszy polski portal randkowy, który w tym roku świętuje 10. urodziny.
  • portal, który ułatwia – także lokalnie – nawiązywanie nowych znajomości online i offline oraz umożliwia komunikację – dzięki nowoczesnym aplikacjom na urządzenia mobilne
  • ekspert w dziedzinie randek, związków i osób żyjących w pojedynkę, a także organizator licznych wydarzeń dedykowanych tej grupie m.in. warsztatów, wykładów i badań
  • miejsce, w którym tysiące osób odnalazło swoje szczęście.

Według danych z badania Megapanel PBI/Gemius we wrześniu 2012 r. użytkownicy Sympatii dokonali 286 milionów odsłon, a średni czas przebywania na stronach serwisu wyniósł 2 godziny i 58 minut. W portalu założono już niemal 5 milionów profili i zamieszczono ponad 19 milionów zdjęć. 
Więcej informacji dostępnych w serwisie specjalnym z okazji 10-lecia Sympatia.pl http://sympatia.onet.pl/dziesieciolecie.html oraz w materiale wideo TUTAJ.

Dodatkowych informacji udzielają:
Katarzyna Kurowska-Loedl
PR Specialist, Agencja S4 PR
e-mail: Katarzyna.Kurowska-Loedl@s4.pl
tel. 602 387 809

Ewa Sapieja
Manager ds. PR Sympatia.pl
e-mail: Ewa.Sapieja@grupaonet.pl
tel. 662 280 484

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 5