Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

PZPN opanuje targi

We wtorek w Targach Kielce rozpoczną się targi Sport-Obiekt, czyli XII Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych, które potrwają dwa dni. W trakcie imprezy wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z najnowocześniejszymi metodami wyposażenia obiektów sportowych, a także zobaczyć sprzęt sportowo-rekreacyjny czy odzież sportową.


Jak co roku, targom towarzyszyć będzie organizowana przez PZPN konferencja „Bezpieczny stadion”. Przy okazji ostatniej edycji rozmawiano na temat tego, jak Polska, wespół z Ukrainą, powinna zorganizować Euro 2012. Teraz przyszedł czas na weryfikację tamtych założeń, dlatego ocena mistrzostw będzie głównym tematem wtorkowej debaty.


Konferencja tradycyjnie zakończy się Wielką Galą Fair Play, na której wręczone zostaną puchary i wyróżnienia PZPN-u za wzorową organizację zawodów i zapewnienie bezpieczeństwa uczestników dla osób i instytucji zajmujących się tą tematyką.


Jednocześnie w Targach Kielce będzie można obejrzeć XIII Wystawę Monitoringu Wizyjnego ALARM, gdzie zapoznamy się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dotyczącymi poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych. Przede wszystkim – systemami kontroli dostępu do tych miejsc. To ważne, bo w Polsce wciąż buduje się wiele stadionów i hal sportowych, dlatego ta wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 1