Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Targi dla pasjonatów

W Targach Kielce debiutują wystawy kuszące hobbystów. W ten weekend w halach przy Zakładowej odbywa się I Salon Pojazdów i Wyposażenia Motoryzacyjnego MOTO-HOBBY, I Salon Jeździectwa i Sprzętu Jeździeckiego GALOPEM, I Salon Sprzętu i Akcesoriów Wędkarskich WĘDKOMANIA i I Salon Sprzętu Myśliwskiego oraz Łowieckiego DARZ BÓR.


Towarzyszy im Salon FOTO ART, który zastąpi Targi Foto-Media, oferując już nie tylko wystawę, ale wydarzenie artystyczne, w tym podsumowania konkursów fotograficznych FOTO/SPORT i Na Skrzydłach, wystawy pokonkursowe i prezentacje multimedialne.


Salon MOTO-HOBBY jest połączony z Salonem „Camper & Kemping 2012”, który da możliwość w jednym czasie i miejscu prezentacji zarówno nowości na rok 2013, jak również rozpoczynającej się jesienno- zimowej wyprzedaży modeli z rocznika 2012.


Do miłośników koni z krwi i kości kierowane są natomiast Targi Jeździectwa. Wystawcy obiecują nowości, wyposażenie stajni i ujeżdżalni, produkty do pielęgnacji koni, a dla tych, którzy do konia się dopiero przymierzają, nie braknie również oferty turystycznej dotyczącej jeździectwa.


Na stoiskach targowych można również zobaczyć broń i amunicję myśliwską oraz sprzęt myśliwski i łowiecki na pierwszym salonie Darz-Bór. Rozumiemy, że wędkowanie również nie jest zwykłym hobby, ale sposobem na życie, a odpowiedzią na to wyzwanie z pewnością są targi WĘDKOMANIA, kierowane do odbiorców i firm zajmujących się akcesoriami i odzieżą dla wędkarzy.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 6