Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Zabawy językowe oraz nauka filcowania

Warsztaty gry słowami oraz filcowanie praktyczne przygotowało Muzeum Zabawek i Zabawy dla dzieci, które odwiedzą instytucję w trakcie ferii zimowych (15-25.01.2013).
Zajęcia będą odbywać się od wtorku do piątku, od godziny 10 do 13 w sali konferencyjnej Muzeum Zabawek i Zabawy: “Gry słowem” 15-18 stycznia, natomiast „Filc praktyczny” 22-25 stycznia 2013 r. Koszt warsztatów to tylko 8,- od osoby.
Muzeum na spotkania zaprasza dzieci od lat 6.
Pierwszy tydzień jest poświęcony zabawom, które bazują na języku. Uczestnicy między innymi stworzą własne opowieści, losując potrzebne do tego słowa, postarają się przekazać innym, bez mówienia, treść historyjek. Język daje olbrzymie możliwości komunikacji, w trakcie zajęć dzieci poznają kilka jego tajników, stworzą wiersz w stylu dada.
W drugim tygodniu dzieci dowiedzą się, czym jest sztuka filcowania,
z czego można filcować rzeczy. Pierwszego dnia propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą mieć oryginalny prezent. Wykonamy „muzealne kapcie dla dziadka lub babci”. W trakcie kolejnych dni techniką filcowania na mokro i sucho zostaną wykonane gry, obrazki, zakładki.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu:
41 34 337 18 lub 41 34 337 15.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 4