Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

„Ministerstwo przez brak reakcji doprowadza kolejny zakład do złej kondycji!”

– Prezes zwolnił trzech bardzo dobrych pracowników potrzebnych do produkcji. Dla jasności, są to działacze związkowi. Traktujemy to jako uderzenie w związek, co jest sprzeczne z kodeksem karnym. W tej sprawie już wystąpiliśmy do sądu – mówi Waldemar Bartosz, przewodniczący „Solidarności” w regionie świętokrzyskim.

Świętokrzyscy związkowcy alarmują: w kieleckiej „Premie” wciąż dochodzi do szykanowania pracowników. W ubiegłym tygodniu zwolnionych zostało trzech pracowników zatrudnionych na umowy czasowe. Miejsce miało również kolejne badanie stanu trzeźwości jednego z pracowników pierwszej zmiany.
– Było to już kolejne nieuzasadnione wezwanie policji, ponieważ pracownik był trzeźwy – informuje Andrzej Pawlik, rzecznik prasowy świętokrzyskiej Solidarności. – Wcześniej prezes zwolnił trzech bardzo dobrych pracowników potrzebnych do produkcji. Dla jasności, są to działacze związkowi. Traktujemy to jako uderzenie w związek, co jest sprzeczne z kodeksem karnym. W tej sprawie już wystąpiliśmy do sądu – mówi Waldemar Bartosz, przewodniczący „Solidarności” w regionie świętokrzyskim. Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.
/* */

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 1