Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Porady dla rodziców 6-latków. Zapisy

Specjaliści podpowiedzą rodzicom, czy ich 6-latek może już pójść do pierwszej klasy.

Miejski Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Kielcach jak co roku organizuje Dzień Bezpłatnych Porad. Tym razem hasło akcji brzmi: „Moje dziecko idzie do szkoły”. Ponieważ chętni musza się wcześniej zgłosić, zapisy przyjmowane są telefonicznie lub w Zespole przy ul. Urzędniczej 16.
Inicjatywa kierowana jest do rodziców, którzy chcą posłać 6-latka do podstawówki, ale wcześniej wolą sprawdzić, czy dziecko może już zacząć edukację szkolną. Ale tez do rodziców trzy i czterolatków, które chcemy posłać do przedszkola, a warto upewnić się, na co zwrócić uwagę, by dziecko dobrze się tam czuło.
W tym roku akcja odbędzie się w dniu 20 kwietnia w godz. 9.00 – 14.00. Konsultacji i porad udzielać będą specjaliści z poradni: logopedzi, psycholodzy i pedagodzy. Pomoc jest bezpłatna i kierowana do wszystkich, nie tylko do mieszkańców Kielc.
Poszczególni specjaliści poświęcą każdemu dziecku 30 minut. Rodzice mogą zapisać dziecko do tylu specjalistów, do ilu chcą. Żeby skorzystać z indywidualnych porad konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie. Zapisy przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 16.30 pod numerami telefonów 41 345 86 09, 41 249 59 99 lub osobiście w sekretariacie MZPPP na ul. Urzędniczej 16.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 3