Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Przekaż 1% podatku dla Effectora Kielce

Celem Fundacji Studenckiej „Młodzi – Młodym” jest wspieranie osób zdolnych i ambitnych, a jednocześnie takich, które nie mają środków finansowych na rozwijanie swoich talentów. Stąd inicjatywa organizacji wsparcia szkolenia dla zdolnych dzieci i młodzieży grających pod szyldem Effector Kielce.

1% podatku przekazany od sympatyków kieleckiej siatkówki mógłby być przeznaczony także na zakup odpowiedniego sprzętu do ćwiczeń, wynajem obiektów sportowych, wyjazdy na zawody. – To wszystko wymaga mnóstwo pieniędzy. Ogromnie nas cieszy, że grupa naszych juniorów i zawodników Młodej Ligi tak chętnie bierze udział w zajęciach sportowych i z powodzeniem, z sukcesami startuje w rozgrywkach siatkarskich – informuje Anna Olszewska, dyrektor marketingu kieleckiego klubu.
Co ciekawe, szkoleniem zainteresowani są nie tylko chłopcy. – Chcielibyśmy również w przyszłości wznowić siatkarskie treningi dla dziewcząt. Odbieramy mnóstwo telefonów w tej sprawie od rodziców dziewczynek i od samych zainteresowanych – młodych, początkujących siatkarek – dodaje Olszewska.
Fundacja, która wpadła na pomysł pomocy dla juniorów Effectora Kielce oraz zawodników Młodej Ligi obecnie współpracuje z ponad 467 klubów sportowych, ponad 193 placówki oświatowe, 31 organizacji oraz 33 osoby prywatne szczególnie uzdolnione oraz pokrzywdzone losowo.
Wystarczy niewiele, aby pomóc młodych zawodnikom w rozwijaniu swoich zainteresowań i talentów. Aby tego dokonać należy w zeznaniu podatkowym za rok 2012 w rubryce CEL wpisać: Effector Kielce 1994 i podać numer KRS: 0000270261.
Fot. Grzegorz Pięta

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 5