Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Jak się pisze i ilustruje książki dla dzieci

strona_tytulowaGłośne czytanie dzieciom oraz spotkania z autorkami książek dla dzieci w najbliższą sobotę w Kawce Zabawce w Muzeum Zabawek i Zabawy. Wszyscy chętni mogą uczestniczyć w Czytamy Dzieciom. Spotkanie bezpłatnie 8 lutego od godz. 11.
Gościem najbliższego spotkania będzie Maria Włodno, pisarka i dziennikarka, autorka powieści pt. „Uczeń profesora Cyrusa”. Powieść ta otrzymała rekomendację Fundacji ABC XXI „Cała Polska Czyta Dzieciom” jako książka atrakcyjna i pomagająca budować prawdziwy system wartości.
- Ta książka jest o szczęściu, które wypływa z dobrych kontaktów między członkami rodziny – mówi Maria Włodno – Jest to także opowieść o przyjaźni i wielkiej przygodzie – dodaje.
Drugim gościem spotkania będzie pani Edyta Kraczkowska, która premierowo przeczyta niewydaną bajkę swojego autorstwa pt. „Plan Gremlinów”. Autorka ukończyła studia ilustracji na uniwersytecie Central Lancashire w Preston w Anglii. Jak mówi o sobie: – ogromną radość daje mi możliwość tworzenia ilustracji, które rozwijają wyobraźnię i kreatywność u dzieci oraz powodują pojawienie się ich uśmiechu na twarzy”.
Nie zabraknie konkursów z nagrodami dla uczestniczących i pilnie słuchających dzieci. Słodki poczęstunek zaserwuje Kawka Zabawka.
Wstęp wolny

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 5