Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

W sobotę, tj. 26 kwietnia 2014 roku o godz. 17.00 w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” odbędzie się premiera sztuki Marty Guśniowskiej „O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce”,

fot_Bartek_Warecha_DSC7253która została wyróżniona w XVII edycji Konkursu na Sztukę dla Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

reżyseria – Piotr-Bogusław Jędrzejczak

scenografia – Małgorzata Gałaś-Prokopf

muzyka – Digital PrinceZZ

ruch sceniczny – Rafał Urbacki

To barwna, pełna humoru, ale też pouczająca opowieść o tym, że prawdziwe dobro i piękno czasem trudno dostrzec na pierwszy rzut oka. I że nie zawsze jest tam, gdzie nam się pozornie wydaje.

O rękę inteligentnej, pracowitej i wrażliwej Królewny Pięknotki ubiegali się trzej kandydaci: Książę Bławatek, Baron Modniak i Królewicz Piękniewicz. Był jeszcze jeden, znacznie ustępujący im urodą, szlachetny Rycerz Pryszczycerz, który skrywał swe lico za tajemniczo opuszczoną przyłbicą.

Chcąc wybrać najlepszego męża, Królewna z pomocą czarodziejskich umiejętności Wiedźmiły, poddała zalotników dość zaskakującej próbie. Kto jej sprostał i stanął na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie sami.

Spektakl adresowany jest do widzów od 4 lat.

Czas trwania – 1 godz. 30 min. (z 1 przerwą – 15 min.)

W załączeniu zdjęcia do spektaklu, fot. Bartek Warzecha.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 8