Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Muzeum Historii Kielc

muzeum_historiWYDARZENIA

1. W związku z dużym zainteresowaniem informujemy, że wystawę “OSTRA GÓRKA – PATRONI ULIC” związaną z ostatnim “Wózkiem z historią” można jeszcze oglądać na dziedzińcu muzeum do końca bieżącego tygodnia.

2. UWAGA. Planowane w środę 1 października spotkanie “Malarskie wizje Kielc Ryszarda Praussa” z cyklu “Wieczór w muzeum” zostaje odwołane i odbędzie się w późniejszym terminie.

3. 4 października, godz. 10 Klub nad Silnicą “Jan Karski – postać niezwykła” – prelekcja Krzysztofa Nawrota.

4. 5 października (niedziela) o godz. 11. Kolejny ze spacerów po mieście pt. Śladem architektów: nieśmiali moderniści”. Zbiórka pod dzwonnicą katedralną.

5. 6 października, godz. 17 Spotkanie Świętokrzyskiego Towarzystwa Genealogicznego „ŚWIĘTOGEN”. Spotkanie pt. „Genealogia rodzin metalowców – odlewników dawnego SHL – KZWM-u” poprowadzi Amelia Dziubińska.

6. 8 października, godz. 17 Wieczór w muzeum z nowego cyklu „SPOTKANIE Z KUSTOSZEM – prezentacja zbiorów muzealnych”. Tematem spotkania będzie „Sztuka w zbiorach muzeum”.

W tym samym dniu muzealny dyżur historyczny w godz. od 11 do 12 i od 17 do 18, na Facebooku i pod telefonem 41, 340-55-27.

Aktualne informacje na temat trwających wystaw czasowych, ekspozycjach poza muzeum i wystawach do wypożyczenia dostępne są na bieżąco na stronie internetowej muzeum i muzealnym Facebooku. http://www.muzeumhistoriikielc.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3