Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Muzeum Historii Kielc

muzeum_historiWYDARZENIA

1. W sierpniu Muzeum Historii Kielc prezentuje filmy dokumentalne i archiwalne związane z rocznicą wkroczenia I Kompanii Kadrowej do Kielc, „Cudu nad Wisłą” oraz wybuchu Powstania Warszawskiego.

Ostatnie projekcje w środę 27 VIII o godz. 16.00 i w czwartek 28 sierpnia o godz. 10.00 w sali konferencyjnej. Wstęp wolny.

2. 27 sierpnia o godz. 17 odbędzie się kolejne spotkanie sympatyków Świętokrzyskiego Towarzystwa Pamiętnikarskiego w ramach Klubu Miłośników Historii. Czesław Kuranda przedstawi wystąpienie: „Kielce we wspomnieniach Legionistów”.

W tym samym dniu muzealny dyżur historyczny w godz. od 11 do 12 i od 17 do 18, na Facebooku i pod telefonem 41, 340-55-27.

3. 1 września, godz. 17 Spotkanie Świętokrzyskiego Towarzystwa Genealogicznego „ŚWIĘTOGEN”. Prelekcja braci Jerzego i Sławomira Użyczaków o powstańcu i jego wnuku p.t.: Jak łatwo zapomnieć.

4. 3 września, godz. 17 Otwarcie nowego sezonu muzealnego, czyli spotkanie pt. „Księga życzeń”.

Aktualne informacje na temat trwających wystaw czasowych, ekspozycjach poza muzeum i wystawach do wypożyczenia dostępne są na bieżąco na stronie internetowej muzeum i muzealnym Facebooku. http://www.muzeumhistoriikielc.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 7