Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

NOWOŚCI W KINIE MOSKWA

w glowie sie nie miesciW głowie się nie mieści
W WERSJI 2D ORAZ 3D

Tak jak wszystkimi ludźmi, Riley kierują emocje – Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Mieszkają one w centrum sterowania w umyśle Riley, skąd starają się jej pomagać w codziennych zmaganiach. Ponieważ zarówno Riley, jak i jej emocje starają się przystosować do nowego życia w San Francisco, w centrum sterowania panuje zamieszanie. Chociaż Radość, najważniejsza emocja Riley, próbuje pokazywać dobre strony świata, to reszta spiera się o najlepsze podejście do nowego miasta, domu i szkoły.

Radość pragnie, żeby Riley zawsze była zadowolona i szczęśliwa. Jest optymistką i szuka dobrych stron w każdej sytuacji.

Gniew musi mieć pewność, że wszystko przebiega tak, jak powinno. Jeśli rzeczy nie idą zgodnie z planem – wybucha.

Odraza jest bardzo pewna siebie i niebywale uczciwa. Chroni Riley przed niebezpieczeństwami zarówno fizycznymi, jak i towarzyskimi.

Strach. Głównym zadaniem Strachu jest ochrona Riley. Bez przerwy wyszukuje możliwe katastrofy i niebezpieczeństwa grożące jej na co dzień.

Smutek chciałaby mieć więcej optymizmu i pomagać Riley w utrzymaniu dobrego nastroju, ale jest to dla niej bardzo trudne.

W KINIE OD 17 LIPCA

produkcja: USA , 2015
czas trwania: 102 min.
reżyseria: Pete Docter
scenariusz: Michael Arndt
obsada: Małgorzata Socha, Maja Ostaszewska, Kinga Preis, Cezary Pazura, Szymon Kuśmider.
strona polska: https://www.youtube.com/watch?v=p8iZzIg9yos

Magic Mike XXL

PREMIERA OD 17 LIPCA!

Akcja Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.

produkcja: USA , 2015
reżyseria: Gregory Jacobs
scenariusz: Reid Carolin
obsada: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez, Gabriel Iglesias

Sens życia oraz jego brak

Áron jest tuż przed trzydziestką i właśnie rzuciła go dziewczyna. Chłopak ma poczucie, że musi zupełnie zmienić swoją egzystencję, ale brakuje mu wykrystalizowanego planu na przyszłość. Dotąd żył z dnia na dzień, bez stałej pracy, co wydawało mu się dobrym pomysłem. Na jego utrzymanie łożyli rodzice, uniezależnienie się od nich nie było dla chłopaka priorytetem. Teraz jednak ma możliwość wyjazdu za granicę, który wydaje się całkiem realny. Bez wiedzy rodziców, z pomocą ich karty kredytowej, kupuje bilet do Portugalii. Ale przed wyjazdem poznaje kogoś i to spotkanie może okazać się dla niego decydujące. Szkoda, że zobaczenie tej osoby ponownie może nie być takie proste…

W KINIE OD 17 LIPCA

produkcja: Węgry , 2014
czas trwania: 96 min.
reżyseria: Gábor Reisz
scenariusz: Gábor Reisz

PRZEGLĄD KINA STUDYJNEGO

Kebab i Horoskop – PRZEGLĄD FILMU STUDYJNEGO

17.07 – 19.07 – “KEBAB I HOROSKOP” GODZ.: 18:00

CENA BILETU – 10 zł

Właściciel sklepu z dywanami postanawia ratować upadający biznes i zatrudnić specjalistów od marketingu. Na ogłoszenie odpowiada para oszustów o pseudonimach Kebab i Horoskop. Ich przybycie i wdrożony na poczekaniu “program naprawczy” odmienią życie firmy i jej pracowników, dając początek serii nieprzewidzianych zdarzeń, w których główne role odegrają: nieśmiała kasjerka dzieląca mieszkanie z neurotyczną matką, poszukująca miłości w internecie księgowa, zgryźliwy portier i nieobliczalny elektryk, który najbardziej na świecie boi się… wysokiego napięcia. W tym kalejdoskopie osobowości gotowi na wszystko naciągacze szybko przekonają się, że życie potrafi być równie skomplikowane, jak wzór na najdroższym, arabskim dywanie.
MD4 i Zentropa Int. Poland – producenci wielokrotnie nagradzanych filmów „Sponsoring”, „Bejbi blues” i „W imię…” przedstawiają pełnometrażowy debiut fabularny Grzegorza Jaroszuka, jednego z najbardziej obiecujących reżyserów młodego pokolenia.

produkcja: Polska , 2014
czas trwania: 72 min.
reżyseria: Grzegorz Jaroszuk
scenariusz: Grzegorz Jaroszuk

Za jakie grzechy, dobry Boże? – PRZEGLĄD FILMU STUDYJNEGO

20.07 – 23.07 – “ZA JAKIE GRZECHY, DOBRY BOŻE?” GODZ.: 18:00

CENA BILETU – 10 zł

Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż.

Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

Przebojowa komedia, która jest remedium na nasze uprzedzenia i napięcia współczesnego świata – nie próbuje go zmienić, ale rozbroić śmiechem.

produkcja: Francja , 2014
czas trwania: 97 min.
reżyseria: Philippe de Chauveron
scenariusz: Philippe de Chauveron; Guy Laurent
obsada: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan, Medi Sadoun, Frédéric Chau, Noom Diawara, Frédérique Bel, Julia Piaton, Emilie Caen, Elodie Fontan

NADAL ZOBACZYĆ U NAS MOŻNA:

Manglehorn

Manglehorn to jedna z najlepszych ról w karierze Ala Pacino. – THE GUARDIAN

Angelo Manglehorn (Al Pacino) nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, większą bliskość czując do swojego kota niż do ludzi, których spotyka na co dzień. Przed laty sprowadził się do małego miasteczka, gdzie niewielu mieszkańców zna tajemnice z jego przeszłości. Jedyne osoby, z którymi utrzymuje sporadyczne kontakty, to zajęty karierą syn (Chris Messina) oraz zamieszany w podejrzane interesy dawny uczeń (twórca „Spring Breakers” Harmony Korine).

Raz w tygodniu Manglehorn celebruje swój mały rytuał: odwiedza lokalny bank, w którym pracuje intrygująca go kobieta (nagrodzona Oscarem za rolę w „Fortepianie” Holly Hunter). Para samotników nawiązuje nić porozumienia, ale gdy dzielący ich dystans zacznie maleć, Manglehorn niespodziewanie znajdzie się na emocjonalnym rozdrożu. Będzie zmuszony dokonać wyboru między bezpiecznym życiem w cieniu przeszłości, a nieznanym, które może przynieść każdy nowy dzień.

David Gordon Green, jeden z najciekawszych amerykańskich reżyserów młodego pokolenia, zasłynął z kameralnych filmów wyróżniających się wyobraźnią i wrażliwością. Tym razem z legendarnego aktora, pamiętanego z ról w „Ojcu chrzestnym”, czy „Zapachu kobiety”, udało mu się wydobyć poruszającą i pełną ciepła kreację, bazującą na niuansach i detalach. „Manglehorn” jest niczym późne piosenki Leonarda Cohena, co więcej, głos Ala Pacino do złudzenia przypomina głęboki bas piosenkarza. To poruszający portret skrywającego uczucia mężczyzny, któremu życie postanowiło dać jeszcze jedną szansę.

produkcja: USA , 2014
czas trwania: 97 min.
reżyseria: David Gordon Green
scenariusz: Paul Logan

Minionki

Dubbing 3D ORAZ 2D

BILETY DO KUPIENIA ONLINE: www.ekobilet.pl/kinomoskwa

Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków – od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy, służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy. o się wydarzy?? Każdy musi się sam przekonać!

Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizują królową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett O’Haracz, pierwszy w historii tak czarny kobiecy charakter. W niej cała nadzieja.

W filmach o Minionkach zawsze ważną rolę odgrywa muzyka. W poprzedniej części dla Minionków wyśpiewał swój mega hit „Happy” Pharell Williams, tym razem twórcy filmu zabiorą nas w muzyczne klimaty lat sześćdziesiątych XX wieku. Sukces gwarantowany.

produkcja: USA , 2015
czas trwania: 94 min.
reżyseria: Kyle Balda, Pierre Coffin
scenariusz: Brian Lynch

Bajki dla najmłodszych

Zapraszamy na Bajki dla Maluchów w wieku 2-6 lat.

W każdym tygodniu wakacji gramy inny blok bajek. Jeden blok składa się z trzech tytułów bajek po 20 minut ( w sumie 60 minut jeden pokaz). Są to trzy flagowe tytuły kanału Mini Mini: Tree Fu Tom, Przygody Słoniczki Elli oraz Dinopociąg. Każdy blok zawiera kolejne odcinki.

CENA BILETU 10 ZŁ

Dzieci mają możliwość zobaczyć swoich ulubionych bohaterów na dużym ekranie!

Tree Fu Tom:
Tree Fu Tom to seria dla najmłodszych widzów opowiadająca o chłopcu imieniem Tom, jego kompanie Twigsie oraz paczce ich najlepszych przyjaciół. Bohaterowie mieszkają w niezwykłej krainie Treeropolis, pełnej magii, niespodzianek oraz niezwykłych zdarzeń.
W każdym odcinku widzowie przeżywają wraz z Tomem nowe przygody. Bohater za każdym razem zachęca najmłodszych, aby naśladowali jego kroki, dzięki czemu może pokonać wszelkie przeciwności.

Przygody Słoniczki Elli
Przygody Słoniczki Elli to kanadyjska seria dla przedszkolaków tworzona na podstawie książek dwójki autorów: Carmela D’ Amico oraz Steven D’ Amico.
Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje codzienne problemy.

Dinopociąg
Akcja serialu Dinopociąg toczy się w prehistorycznym świecie. Bohaterowie odbywają podróż po świecie pełnym dżungli, bagien, oceanów, aktywnych wulkanów, który obfituje w dinozaury oraz inne żywe stworzenia. Za pomocą Dinopociągu, którego kierowcą jest pan Troodon (najbystrzejszy dinozaur) dinozaury odbywają podróże. Parowy pociąg, przystosowany jest do przewożenia przeróżnych pasażerów. Okna sprawiają, że nawet sauropodom o długich szyjach podróżuje się w nim wygodnie. Theropody mają pod wystarczająco dużo przestrzeni w wagonie panoramicznym. Natomiast dla dinozaurów żyjących w wodzie jest wagon z akwarium.
Dinoświat oglądamy oczami Bratka – 8-letniego tyranozaura. Jego jajo trafiło do gniazda pteranodonów. Wykluł się w tym samym czasie co pozostałe dzieci państwa Pteranodonów. Przybrani rodzice opiekują się nim. Podczas jednej z podróży Dinopociągiem Bratek dowiaduje się od konduktora Troodona, że jest tyranozaurem. Dostrzega różnice między swoim gatunkiem a gatunkiem swoich rodziców i rodzeństwa. Jest ich bardzo ciekaw i postanawia je zgłębiać, dowiadywać się, czym jeszcze się różnią i czym charakteryzują się pozostałe gatunki dinozaurów.

produkcja: USA, Kanada, Wielka Brytania
czas trwania: 60 min.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 0