Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

W tym roku w teatrze „Kubuś” Dzień Św. Mikołaja potrwa aż 3 dni!

Kopciuszek 25Pierwsze atrakcje już w piątek, 4 grudnia o godz. 9.00 i 11.00 teatr „Kubuś” zaprasza dzieci od 6 lat na spektakl „Królowa Śniegu” – mądrą opowieść o sile przyjaźni, miłości i dobra. O wartościach, które łatwo zgubić, trudniej znaleźć, ale na pewno warto ich szukać.

O godz. 10.10 teatr „Kubuś” razem z Polskim Radiem Kielce zaprasza do wysłuchania na antenie Radia Kielce słuchowiska – bajki dla dzieci „Latarenka” Izabeli Degórskiej.
Jest to ciepła i mądra opowieść o dążeniu do celu i realizacji marzeń. Akcja bajki rozgrywa się latem, w środowisku owadów. Główny bohater, Świetlik, chce dla swoich przyjaciół pokonać mrok. W tym celu wybiera się w podróż, aby powiększyć swój  blask.
Słuchowisko powstało z udziałem aktorów teatru „Kubuś” i Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach, a wyreżyserowała je Honorata Mierzejewska-Mikosza.

W sobotę, 5 grudnia o godz. 17.00 teatr „Kubuś” zaprasza dzieci w wieku od 2 do 6 lat na spektakl „Misiaczek” – pogodną, bardzo ciepłą opowieść o wielkich problemach małych dzieci.
Pewien Misiaczek za nic w świecie nie może zasnąć. Dziadek z Babcią wypróbowali już wszelkie tradycyjne oraz alternatywne metody kołysania, lulania i utulania. Zaśpiewali już wszystkie misiowe kołysanki. Nic nie pomogło. Czy Misiaczkowi uda się w końcu zasnąć?

A w niedzielę, 6 grudnia o godz. 11.00 i 14.00 teatr „Kubuś” zaprasza całe rodziny na spektakl „Kopciuszek”.
Aby najmłodszym przybliżyć postać Kopciuszka, a starszym urozmaicić znaną fabułę, akcja przeniesiona została w czasy współczesne i stąd również pomysł na oryginalną inscenizację, opartą na kolorowej scenografii, animacji, gagach, piosenkach i kompozycji muzyki funky oraz jazzu.
„Kopciuszek” to opowieść o tym, że los sprzyja ludziom dobrym i szlachetnym. Ale również o cudowności i niezwykłości świata, który w tej scenicznej realizacji jest cały zaczarowany!

O godz. 12.00 w teatrze „Kubuś” odbędzie się uroczystość wręczenia nagród w II edycji Konkursu Książka Przyjazna Dziecku, zorganizowanego przez Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

Przez wszystkie 3 dni widzowie teatru „Kubuś” mogą liczyć na oczekiwane przez cały, dłuuugi rok NIEZAPOMNIANE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM!
Tak więc emocji, wrażeń, dobrej zabawy i niespodzianek nie zabraknie! I dla małych, i dla dużych!

6.XII.2015r. Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na galę wręczenia nagród w II 
Konkursie "Książka Przyjazna Dziecku", która odbędzie się w Teatrze Lalki i 
Aktora "KUBUŚ" o godz. 11.00
Rozpoczniemy spektaklem "Kopciuszek", następnie około godz. 12.00 wręczymy 
nagrody.
Zapraszamy

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 4