Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

teatr Kubuś dzieciom na Mikołaja

Kopciuszek 07„Podróż do fabryki Św. Mikołaja” w prezencie na… Mikołaja!

Na ten specjalny, mikołajkowy program Teatr „Kubuś” zaprasza gratis wszystkich widzów, którzy wybiorą się na spektakl „Kopciuszek” (od lat 4) w sobotę 6 grudnia o godz. 17.00 i w niedzielę 7 grudnia o godz. 11.00.

„Kopciuszek” – jedna z najbardziej znanych i lubianych baśni na świecie zaskoczy Was zabawną, oryginalną inscenizacją opartą na kolorowej scenografii, animacjach, gagach, niezapomnianych piosenkach i lalkach muppetach.

A po spektaklu, bez sań i biletu, zabierzemy Was w niezwykłą Podróż do fabryki Św. Mikołaja, gdzie jak co roku o tej porze, elfy powinny już pakować prezenty dla dzieci. Powinny… Jednak tym razem zdarzyła się rzecz niesłychana: elfy zniknęły! I co teraz będzie? Czy Mikołaj zdąży na czas ze swoją misją? A może zostaniecie jego nowymi pomocnikami?

Teatr „Kubuś” z programem mikołajkowym pojedzie również 6 grudnia do chorych dzieci do szpitala w Jędrzejowie i 7 grudnia do Domu Kultury w Morawicy. Natomiast w Domu Chemika w Puławach wystąpi 7 grudnia ze spektaklem dla najmłodszych „Bajka o Czerwonym Kapturku”.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 4