Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Walentynki w Muzeum Zabawek i Zabawy

KarmeloveW holu muzeum można zobaczyć okolicznościową wystawę Oblicza miłości. W gablocie prezentowane są pocztówki z lat 1915 – 1933. Historyczne karty pocztowe różnią się od obecnych. Pozwalają spojrzeć na zakochanych tak jak widzieli ich w ubiegłym stuleciu jeszcze przed wojną.
Wszystkie pary, które 14 lutego odwiedzą muzeum otrzymają kopie kart walentynkowych ze zbiorów Muzeum Zabawek i Zabawy.

Czytamy Dzieciom o godzenie 11.00 (sobota 13.02)
Muzeum Zabawek i Zabawy, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Kawka Zabawka zapraszają w sobotę 13.02.2014 r. o godz. 11.00 na głośne czytanie dla dzieci. Akcja odbywa się w każdą drugą sobotę miesiąca i patronat nad nią objęła fundacja ABC XXI, organizator akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.
Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała temat Skrzacie opowieści, uczestnicy usłyszą fragmenty książek Skrzacie opowieści z miasta i ze wsi, Wielka encyklopedia krasnoludków. Muzeum Zabawek i Zabawy zaproponuje jedną z książek zgłoszonych do Konkursu Książka Przyjazna Dziecku w ubiegłej edycji. Opowieść przybliży dzieciom święto zakochanych. Kawka Zabawka zapewni słodki poczęstunek.

Walentynki z wyobraźnią
14 lutego 2016 r. w niedzielę w Aptece Wyobraźni o godz. 10.00, 12.00, 14.00 Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na warsztaty „Walentynki z wyobraźnią”. W tym dniu wszyscy nie tylko dzieci, ale też zakochani będą mogli wykonać walentynkową laurkę na szkle malowaną. Własnoręcznie wymalowany prezent może być doskonałym upominkiem walentynkowym.
Bilet wstępu to tylko 5 zł

Walentynkowe gry planszowe w niedzielę 14.02.2016
godzina 9 – 15 Wstęp wolny
W sali konferencyjnej muzeum będzie można po raz kolejny spotkać się z Grami bez prądu. Specjalną propozycją będą gry dla 2 osób oraz chętnych nauka gry w Listy Miłosne. Nie zabraknie też innych tytułów, nowych i szczególnie popularnych wśród uczestników dotychczasowych spotkań.
Gry planszowe w muzeum są propozycją spędzenia czasu na zdrowej rywalizacji w walentynkową niedzielę.
Karmelowe Dizajny – sobota 13.02.

W Magii Karmelu w Aptece Wyobraźni Muzeum Zabawek i Zabawy odbędą się Karmelowe Dizajny- walentynkowe warsztaty dla dzieci i młodzieży.
Magia Karmelu oraz Robie Sobie Dizajn zapraszają wszystkich, zarówno młodszych jak i starszych, czujących miłość w powietrzu, na wyjątkowe, bardzo kreatywne warsztaty, podczas których goście stworzą swoje walentynkowe lizaki oraz zaprojektują dizajnerskie serca z drewna, nadając im niepowtarzalne wzory, kolory, i formy.
Własnoręcznie stworzone duże lizakowe serca oraz dizajnerskie, drewniane serca mogą stać się idealnym, nieszablonowym prezentem dla kogoś bliskiego.
11.00-13.00 oraz 15.00-17.00
Manufaktura Słodyczy, ul Mickiewicza 1
Cena 22 zł
Informacja/rezrewacja
537 950 750 i 604 970 383

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 0