Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

II Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci Hurra! ART!

baner_hurra_art_2„Nie ma nudy w wakacje!” – przekonywaliśmy Kielczan w ubiegłym roku, zapraszając na
Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci Hurra! ART!

Dziś, organizując drugą edycję festiwalu, idziemy o krok dalej, zachęcając nie tylko do kreatywnego spędzenia czasu, ale prawdziwej artystycznej przygody.

Tym razem, przygotowane przez Teatr „Kubuś” atrakcje dla dzieci i rodziców odbywać się będą przez trzy ostatnie weekendy sierpnia (13-14, 20-21 i 27-28 sierpnia 2016 roku).

„Hurra! ART!” to najlepsze spektakle z całej Polski dla najmłodszych, kreatywne warsztaty plastyczne, muzyczne i taneczne, a gdyby tego było mało – koncerty i pokazy filmów oraz mnóstwo innych atrakcji.

Poznamy barwne opowieści o Lence, Słoniu Trąbibombi i tajemniczym Panu Satie. Pojawią się „Dziadki, dziatki”, „Piotruś i Wilk”, a także filmowy „Parasol”, „Bąbelek” czy „Ostronosy”. Zabierzemy Was też na wakacje z Mikołajkiem i otworzymy nasze „Podwórko wyobraźni” z „Bajkopodróżami”, „Krainą Bajkostworów” i klockami MuBaBaO. Pokażemy, jakie są „Mechanizmy uśmiechu” i jak tworzyć słowem. W aktorskich czytaniach zapuka do nas sztuka dla dzieci, a w żonglerskich akrobacjach – szalona sztuka cyrkowa.

Po każdym spektaklu widzowie będą mogli wziąć udział w „Loterii Hurra! ART-u!”, którą poprowadzi Rozrzutny Apacz, i wygrać wejściówki na spektakle. Na wiele festiwalowych wydarzeń wstęp będzie bezpłatny.

„Nie ma nudy w wakacje”, bo … „Jest przygoda w wakacje”!

Zapraszamy!

Więcej informacji o Festiwalu na stronie: www.tetarkubus.pl

Festiwal dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
PARTNER ORGANIZACYJNY: Kieleckie Centrum Kultury
PATRONAT HONOROWY: Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski
PATRONAT MEDIALNY: TVP Kultura, e-teatr.pl, TVP3 Kielce, Telewizja Świętokrzyska, ITV Kielce, „Gazeta Wyborcza”, „Echo Dnia”, Radio FAMA, Radio eM Kielce, Tygodnik eM Kielce, Radio ZET Gold, Portal Informacji Kulturalnej Województwa Świętokrzyskiego, Wrota Świętokrzyskie, Wici.Info

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 2