Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

“Maraton Trzech Jokerów”

maraton trzech jokerow czyli całonocny przegląd filmów z największym, nieobliczalnym i szalonym super złoczyńcą wszech czasów Jokerem. Pokażemy 3 filmy: “Batman” z 1989r, “Mroczny rycerz” oraz najnowszy “Legion samobójców”. Zapewniamy moc wrazeń i dobra zabawę, a także bardzo atrakcyjne ceny biletów..
START: 27 SIERPNIA godz. 22:45

KONIEC: 28 SIERPNIA godz. 5:55

To przegląd najlepszych filmów z najbardziej znanym, nieobliczalnym i szalonym superzłoczyńcą wszech czasów.

„BATMAN” (1989) – legendarne dzieło Tima Burtona BATMAN – w roli Jokera Jack Nicholson.

„MROCZNY RYCERZ” (2008) – z epickim Jokerem w wykonaniu Heatha Ledgera

„LEGION SAMOBÓJCÓW” (2016) – Jared Leto jako Joker

CENA: 26 zł przedsprzedaż(bilety kupione do 24.08.16r),

28 zł bilet ulgowy, 30 zł bilet normalny.

“BATMAN”

Batman, USA 1989, 140min, reżyseria: Tim Burton, scenariusz: Sam Hamm, Warren Skarren, obsada: Jack Nicholson, Michael Keaton, Kim Basinger.

Kultowy film, który uważany jest za jedną z najlepszych ekranizacji komiksu w historii kina.

W Gotham City, ponurym mieście, rządzonym przez zdeprawowanych urzędników i skorumpowaną policję pojawia się bezwzględny Joker. Szaleniec chce zniszczyć władze i mieszkańców Gotham. Tylko tajemniczy Batman może stawić mu czoła i uratować miasto. Pomagać mu będzie dziennikarka Vicki Vale.

Mroczny klimat, świetna scenografia, doskonała muzyka i genialny Jack Nicholson jako Joker – to wszystko sprawia, że Batman Tima Burtona jest wciąż filmem, który nie pozwala oderwać wzroku od ekranu.

“MROCZNY RYCERZ”

The Dark Knight, USA, Wielka Brytania 2008 152 min., reżyseria: Christopher Nolan, scenariusz: Jonathan Nolan, Christopher Nolan, obsada: Christian Bale, Gary Oldman, Heath Ledger, Aaron Eckhart.

Kontynuacja filmu “Batman-Początek”, która dostała osiem nominacji do Oscara i zdobyła dwie statuetki, w tym za drugoplanową rolę męską dla Heatha Ledgera.

Batmanowi udaje się rozbić kryminalne podziemie Gotham z pomocą porucznika Jamesa Gordona i Prokuratora Okręgowego Harveya Denta. Ich współpraca okazuje się bardzo skuteczna, ale trzej mężczyźni stają się celem nowego geniusza zbrodni, Jokera, który chce wprowadzić w Gotham anarchię i zmusić Batmana, by przeszedł na stronę zła.

Nolan stworzył epickie widowisko z mroczną i niepokojącą atmosferą. Batman, Joker i Dent walczą nie tylko ze sobą nawzajem, ale i ze swoimi ciemnymi tajemnicami.

“LEGION SAMOBÓJCÓW”

Suicide Squad, USA, Kanada 2016, 130 min, reżyseria: David Ayer, scenariusz: David Ayer, obsada: Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis.

Długo wyczekiwana ekranizacja komiksu słynnej serii wydawnictwa DC Comics o superzłoczyńcach to widowiskowy film akcji z rewelacyjną obsadą!

Tajna agencja rządowa, którą zarządza Amanda Waller tworzy drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych, pojmanych złoczyńców. Wyposażeni w najpotężniejszą broń mają podjąć się ryzykownej misji, a w zamian otrzymają zmniejszenie wyroków. Wkrótce bohaterowie dowiadują się, iż zostali wybrani nie ze względu na szanse na wygraną, a dlatego, że w razie niepowodzenia nikt nie będzie ich żałował. Jak sobie poradzą w tej sytuacji i czy zgodzą się na wykonanie zadania?

To mocne i odważne kino akcji, które ubarwiają fenomenalne kreacje aktorskie. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Jared Leto jako nowa odsłona szalonego Jokera.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 7