Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Finał 35 Konkursu Plastycznego “Mój Teatr”

DrukowanieFinał 35 Konkursu Plastycznego „Mój Teatr” odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj. 11 czerwca 2017 roku o godz. 10.15 w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach.

Podczas Finału nastąpi otwarcie wystawy nagrodzonych prac w foyer Teatru, uroczystość wręczenia nagród dla dzieci oraz pantomima „Opowieść o Piotrusiu i Wilku”, do obejrzenia której zaproszeni zostaną wszyscy obecni na finałowej uroczystości Goście.

W konkursie co roku biorą udział dzieci, które oglądają spektakle teatru „Kubuś”. Ich zadaniem jest wykonanie dowolną techniką prac plastycznych na temat obejrzanych przedstawień. Prace zbierane są przez cały rok szkolny, a potem oceniane w kategoriach wiekowych. Na tegoroczną edycję konkursu nadesłano 644 prace, w tym prace dzieci z 17 placówek oświatowych z całego województwa świętokrzyskiego oraz prace indywidualne.

Spośród nich Komisja wybrała i nagrodziła 30 prac najlepszych.

Fundatorzy nagród: Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Świętokrzyski Kurator Oświaty, hurtownia Biuro Market w Kielcach, Wydawnictwo „Jedność”, „Echo Dnia”, „Gazeta Wyborcza” i Radio Kielce.

Patronat honorowy: Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Patronat medialny: „Echo Dnia”, Radio Kielce, „Gazeta Wyborcza” i Radio eM Kielce.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3