Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

I Przegląd Spektakli Szkolnych i Przedszkolnych

nowe logo teatru KubuśSerdecznie zapraszamy na I Przegląd Spektakli Szkolnych i Przedszkolnych: „Uwaga! Dzieci na scenie!”

Do udziału w konkursie zaprosiliśmy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z województwa świętokrzyskiego. Ideą przeglądu jest, by na profesjonalnej scenie, z profesjonalnym zapleczem (garderoby, nagłośnienie, oświetlenie, pomoc montażystów) zaprezentować przedstawienia, które powstały w warunkach szkolnych. Zauważyliśmy potrzebę, by być bliżej naszych najmłodszych widzów i tym razem zamienić się rolami, wpuścić ich na naszą scenę. Występ na scenie, którą tak dobrze znają, jednak z innej perspektywy, będzie dla nich ogromnym przeżyciem i mobilizacją.

Konkurs odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2017 roku w siedzibie Teatru:

9 czerwca w godz. 14.00-18.00

10 czerwca w godz. 10.00-14.00

Organizatorem Przeglądu jest Teatr „Kubuś”, honorowym patronatem objęli to wydarzenie Prezydent Miasta Kielce Pan Wojciech Lubawski i Świętokrzyski Kurator Oświaty Kazimierz Mądzik, natomiast nagrody dla uczestników ufundowali: Szkoła angielskiego Helen Doron, Wodociągi Kieleckie Sp.z o.o., Instytut Pamięci Narodowej, Delegatura w Kielcach oraz Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3