Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Kino Moskwa zaprasza

wakacje filmowe dla dzieciWAKACJE FILMOWE DLA DZIECI” – SIERPIEŃ 2018
Wakacje filmowe dla dzieci. Oto cztery filmowe propozycje na lato!
Wakacje to czas szczególny dla każdego dziecka, dlatego PRZYGOTOWALIŚMY SPECJALNĄ OFERTĘ dla naszych najmłodszych widzów – “Wakacje filmowe dla dzieci”. W repertuarze znajdą Państwo cztery premiery filmów, które są hitami festiwali dla młodych widzów, ekranizacjami bestsellerowych książek, opowieściami pełnymi przygód i pozytywnych emocji. W repertuarze znajdą się następujace tytuły:
- Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms - pokazy 3 – 9 sierpnia;
- Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby - pokazy 10 – 16 sierpnia;
- Sekrety wojny - pokazy 24 – 30 sierpnia;
- Małpia afera - pokazy 31 sierpnia – 06 września.
BILETY W CENIE 10 ZŁ.
„NIEPOSŁUSZNE” – PREMIERA!!!
Laureatka Oscara Rachel Weisz i nominowana do Oscara Rachel McAdams w przejmującej i pełnej napięcia opowieści o zakazanej miłości. Film Sebastiána Lelio, nagrodzonego w tym roku Oscarem za Fantastyczną kobietę.
Esti jest młodą, przykładną żoną w małej, zamkniętej, żydowskiej społeczności, w której wszyscy się znają i wzajemnie obserwują. Seksualność jest tu poddana sztywnym rygorom, nie ma miejsca na odstępstwo od zasad,
a pożądanie to temat tabu. W życiu Esti pojawia się Ronit, jej dawna kochanka i pierwsza miłość. Kiedy namiętność sprzed lat wybucha na nowo, żadna z nich nie zamierza podporządkować się regułom.
Produkcja: Irlandia, USA, Wielka Brytania; gatunek: Melodramat; reżyseria: Sebastián Lelio, Scenariusz: Sebastián Lelio, Rebecca Lenkiewicz; obsada: Rachel Weisz, Rachel McAdams, Alessandro Nivola,
„RODZINY SIĘ NIE WYBIERA” – PREMIERA 10 SIERPNIA!!!
Czy kariera wybitnego paryskiego projektanta załamie się, gdy w jego życie wkroczy zapomniana i niezwykle szalona rodzinka? A może potrzebne będzie jeszcze mocne uderzenie w głowę, które spowoduje zanik pamięci i cofnięcie się do poziomu 17-latka? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym filmie specjalisty od najlepszych komedii – Dany’ego Boona, gwiazdy hitów: „Przychodzi facet do lekarza” czy „Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus”. Obraz ten stał się ogromnym sukcesem we Francji, gdzie przez 3 tygodnie królował na szczycie Box Office, pobił frekwencję produkcji „Nowe oblicze Greya” i zgromadził w kinach ponad 5 MILIONÓW WIDZÓW!!
Produkcja: Francja; gatunek: komedia; reżyseria i scenariusz: Dany Boon; obsada: Dany Boon, Line Renaud, Laurence Arné, Valérie Bonneton, Guy Lecluyse.

„KRZYSIU GDZIE JESTEŚ” – PREMIERA 17 SIERPNIA!!!
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa – Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.
Produkcja: USA; gatunek: familijny; reżyseria: Marc Forster; Scenariusz: Alex Ross Perry; obsada: Ewan McGregor, Hayley Atwell, Mark Gatiss.

„303. BITWA O ANGLIĘ” – PREMIERA 17 SIERPNIA!!!
Pełna rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcja opowiadająca niesamowitą historię Dywizjonu 303 imienia Tadeusza Kościuszki – legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej. W międzynarodowej obsadzie, obok Marcina Dorocińskiego i Filipa Pławiaka , wystapili Iwan Rheon oraz syn Mela Gibsona – Milo Gibson .
Jest rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię, w której doskonale wyszkoleni i doświadczeni piloci Luftwaffe zaciekle atakują alianckie samoloty RAFu. Z pomocą przybywają doborowi polscy lotnicy: Jan Zumbach, Witold Urbanowicz, Mirosław Ferić i Witold „Tolo” Łokuciewski. To weterani, którzy pragną walczyć w obronie swojej ojczyzny nawet poza jej granicami. Początkowa nieufność Brytyjczyków musi ustąpić wielkiemu szacunkowi, jakim Anglicy zaczynają darzyć polskich pilotów. Tak powstaje Dywizjon 303 imienia Tadeusza Kościuszki, który okazał się najskuteczniejszym oddziałem powietrznym w trakcie bitwy o Anglię. Bohaterom przypisuje się zestrzelenie ponad 120 niemieckich samolotów – to wynik, jakiego nie udało się osiągnąć żadnemu innemu powietrznemu dywizjonowi.
Produkcja: Polska, Wielka Brytania, 2018; reżyseria: David Blair, scenariusz: Alastair Galbraith, Robert Ryan

Ceny biletów: normalny 16 zł, ulgowy 14 zł, ulgowy wtorek 14 zł.
www.kinomoskwa.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 0