Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasza

juliusz” JULIUSZ” – PREMIERA 14
WRZEŚNIA!!!
aterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), w ktiewiele, co na lekcjach w szkole, a głównym problemem jest ojciec (Jan Peszeksta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmianyznaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Tymczasem odrobinę szana wnosić przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna owrót do dawnego spokojnego i bezpiecznego życia jest jeszcze w ogóle możliwka; gatunek: komedia; 2018; reżyseria: Aleksander Pietrzak; scenariusz: AbelWojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik , Jan Peszek, Rafał Rutkowski.
Ceny biletów: normalny 16 zł, ulgowy 14 zł, ulgowy wtorek 14 zł.
www.kinomoskwa.pl
KAMERDYNER”
- PREMIERA 21 WRZEŚNIr”, nowy film Filipa Bajona, to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami i ochem historia splątanych losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzlpierwszej połowy XX stulecia.
(Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec, po śmierci matki zostaje przygarnię Gerdę von Krauss (Anna Radwan). Dorasta w pałacu. Rówieśniczką Mateusza a (Marianna Zydek). Między młodymi rodzi się miłość. Ojcem chrzestnym chłoMiotke (Janusz Gajos), który podczas konferencji pokojowej w Wersalu walczy , a potem buduje symbol jej gospodarczego sukcesu: Gdynię. Traktat wersalski,sprawia, że von Kraussowie tracą majątek i wpływy. Wszyscy bohaterowie czujametralnie się zmieni. Wśród żyjących obok siebie Kaszubów, Polaków i Niemcybucha II wojna światowa. W Lasach Piaśnickich naziści dokonują mordu na ludpierwszego ludobójstwa tej wojny.
ka; gatunek: dramat, historyczny; 2018, 132 min.; reżyseria: Filip Bajon; obsSebastian Fabijański, Marcel Sabat, Marianna Zydek, Anna Radwan.
” KLER” – PREMIERA 28
WRZEŚNIA!!!
ma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w kórej cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieśnie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajtojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejsugę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbe (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzeniamiejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.
ska, gatunek: obyczajowy; 2018; 133 min.; reżyseria: Wojtek Smarzowski; scenojciech Rzehak ; obsada: Janusz Gajos, Arkadiusz Jakubik, Robert WięckiewicMAŁA STOPA”
- PREMIERA 22 WRZEŚNIAmacja przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy, co według niego nie istnieje — człowieka. Wieści o tej „Małej Stopie” przynouszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znającym ich zaśnieżoną wioskę. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radoSA; gatunek: animacja; 2018, 96 min.; reżyseria: Karey Kirkpatrick; scenariuGlenn Ficarra.
” MAM PRZYJACIÓŁ W NIEBIE”
– PREMIERA 28 WRZEŚNIA!!!
o „Jak Bóg da” niezwykła włoska komedia, zabawna, a równocześnie ciepła i wza, lubiący luksusowe życie księgowy, popada w kłopoty. Przyłapany przez władzch mafii dostaje wybór: więzienie lub zeznawanie jako świadek koronny. Castri i trafia do „bezpiecznej kryjówki”, kościelnego szpitala dla osób niepełnosprawzwyczajony do wygody, musi podjąć opiekę nad pacjentami i zrozumieć ich dziśmiechem towarzyszą zmaganiom Felice z nowym wyzwaniem. Z sympatią zaśiechęć, strach, zaprzyjaźnia się z podopiecznym Antonio i… postanawia zorganirym wystąpią pacjenci ośrodka. Gdy wydaje się, że wszystko idzie dobrze, przeschy; gatunek: komedia; 2016; 95 min.; reżyseria: Fabrizio Maria Cortese ; sceCortese, Giulia Lusetti ; obsada: Fabrizio Ferracane, Valentina Cervi, AntonioCeny biletów: normalny 16 zł, ulgowy 14 zł, ulgowy wtorek 14 zł.
www.kinomoskwa.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 5