Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Filmowy Poranek z Maszą i Niedźwiedziem w Heliosie 16.02 !

Urocza Masza oraz jej przyjaciel Niedźwiedź w najbliższą niedzielę 16.02 zapraszają do kieleckiego kina Helios na kolejną porcję swoich przygód – Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 5. W ramach tego Filmowego Poranka zaprezentowany zostanie zestaw bajek:

Hit sezonu  masza
Eliksir wzrostu
Nowa miotła
Wszyscy w domu
Słodkie życie
Uśmiech proszę
Niełatwo być dzieckiem

“Masza i Niedźwiedź” to pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie, serial o niesfornej dziewczynce Maszy oraz jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu.

Pewnego dnia Masza zgubiła się w lesie. Nie mogła znaleźć drogi powrotnej, jednak na swoje szczęście spotkała mieszkającego w małej chatce Niedźwiedzia. Od tej pory stali się najlepszymi przyjaciółmi i wspólnie przeżywają niesamowite przygody. W krótkim czasie dziewczynka poznała również innych mieszkańców lasu, takich jak wilk, zajączek, inne niedźwiedzie oraz niezliczoną liczbę różnorodnych ptaków. Wszystkie bajki Maszy zawierają morał oraz ciekawą historię nawiązującą do podstawowych i najważniejszych wartości, takich jak przyjaźń, miłość, lojalność czy zaufanie.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Gościem specjalnym tego poranka będą dziewczyny z Wesołe urwisy – animacje dla dzieci , które do zabawy porwą nawet największego leniucha! J

Już dziś zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 15 marca o godzinie 10:30!

Więcej na www.helios.pl

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 8