Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Otwarcie Wirtualnej Galerii Lalek

Wirtualna Galeria Lalekwysokość 47 cm szerokość 16 cm w ramionach

21 kwietnia, w środę, punktualnie w południe, Teatr Kubuś otworzy Wirtualną Galerię Lalek. Na stronie Teatru, w specjalnej zakładce, będzie można obejrzeć trzydzieści pięć zdjęć lalek z kilku przedstawień. W tym tygodniu będą to lalki z m. in. z przedstawienia „Baśnie cygańskie. Romane paramisia” w reż. Ireny Dragan, a także „Tajemnicze znaki” również reżyserii Ireny Dragan. Wirtualna Galeria Lalek będzie się sukcesywnie powiększała.
Co tydzień nad zakładką Galerii Lalek pojawi się zdjęcie Lalki Tygodnia.
W mediach społecznościowych będziemy wspominać o Lalce Tygodnia w różnych kontekstach – na przykład w postaci anegdot. W tym tygodniu Lalką Tygodnia jest Malutka Czarownica autorstwa Urszuli Kubicz-Fik z przedstawienia o tym samym tytule w reż. Ireny Dragan (2001).
Opiekę artystyczną nad Wirtualną Galerią Lalek sprawuje doświadczony i ceniony fotograf Wojciech Karliński – autor zdjęć z okładek książek, m.in.: „Oskar i Pani Róża” Emmanuela Schmitta, „Pianista” Władysława Szpilmana, „Tutaj” Wisławy Szymborskiej, a także fotografii ilustracyjnych do publikacji: Szymona Hołowni, Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, Andrzeja Maleszki.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 8