Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Bajkowy korowód, gwiazdy i urodziny Koziołka Matołka

Bajkowe postaci, występy zespołów, warsztaty kowalstwa artystycznego i ceramiczne a do tego, prawdziwe wesołe miasteczko i spotkanie z mistrzami teatru. Rozpoczął się 10. Festiwal Kultury Dziecięcej w Pacanowie. Podczas bogatej w niespodzianki niedzielnej gali imprezy obchodzone będą 79. urodziny Koziołka Matołka

Festiwalowy weekend ze sławnym Koziołkiem Matołkiem rozpocznie się od wyjątkowego koncertu, który dziś od godziny 16.30 do 18. trwać będzie w Kieleckim Centrum Kultury. Kolejne atrakcje już jutro w rodzinnym domu Koziołka w Pacanowie. Tam odbędą się warsztaty choreograficzne, spotkania mistrzów muzyki i teatru – zaprasza Karolina Kępczyk dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.


W niedzielę atrakcji nie braknie w Centrum i na stadionie.
O godz. 15. rozpoczną się 79. urodziny Koziołka Matołka – tradycyjnie z tortem i życzeniami i niespodziankami. Spośród atrakcji będą również spektakle, występy instrumentalne i taneczne. Działać będzie miasteczko ruchu drogowego, a pochodzący z Anglii strażak Kevin Aiston nauczy dzieci udzielania pierwszej pomocy. Festiwal poprowadzą Dorota Chotecka i Radek Pazura.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 5