Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Uwaga na skażony alkohol

Świętokrzyscy policjanci ostrzegają przed spożywaniem alkoholu niewiadomego pochodzenia.
Funkcjonariusze nadal prowadzą dwa postępowania pod nadzorem prokuratury w Kielcach dotyczące wprowadzania do obrotu alkoholu, którego spożycie, jak podejrzewają, skutkowało śmiercią dwóch osób i kalectwem trzeciej.


Pierwszy przypadek miał miejsce na terenie Kielc 27 sierpnia. Wtedy to małżeństwo, 57 – letnia kobieta i 58 – letni mężczyzna wspólnie spożywali alkohol niewiadomego pochodzenia. Jak ustalili wstępnie policjanci, mężczyzna wypił kilka kieliszków zakupionego specyfiku, a kobieta jego niewielka ilość. Kilka dni później mężczyzna zmarł, a kobieta straciła wzrok i trafiła do szpitala.
Na początku września policjanci odnotowali kolejny przypadek. Również w Kielcach, 55 letnia kobieta spożyła w domu nieznaną ilość zakupionego alkoholu niewiadomego pochodzenia. Dwa dni później zmarła.

Świętokrzyscy policjanci apelują, aby pod żadnym pozorem nie kupować i nie spożywać zakupionego z niewiadomego źródła alkoholu. Jednocześnie funkcjonariusze zwracają się do wszystkich osób posiadających wiedzę w tej sprawie o przekazywanie informacji osobiście lub całodobowo pod nr tel.: 997 lub 112.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 6