Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Szpitale przyjazne kombatantom

Kolejne 9 placówek ochrony zdrowia przystąpiło do Świętokrzyskiego Programu Szpitale i Przychodnie Przyjazne Kombatantom. W sumie jest już ponad 60 placówek w regionie, które zapewnią kombatantom i osobom represjonowanym możliwość korzystania ze świadczeń zdrowotnych poza kolejnością oraz odpowiednie warunki leczenia. A to w myśl pełnej realizacji i przestrzegania obowiązujących przepisów prawa.
Jako pierwsze do programu przystąpiły szpitale, dla których organem założycielskim jest Samorząd Województwa Świętokrzyskiego. teraz szerzej dla kombatantów otwierają się także szpitale innych samorządów i placówki prywatne.


Do programu dołączyły: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie, Zakład Opieki Zdrowotnej – Szpital Powiatowy w Skarżysku – Kamiennej, Zespól Opieki Zdrowotnej – Końskich, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Samborcu, Przychodnia Medycyny Pracy i Medycyny Rodzinnej “MEDICAL w Sandomierzu, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ZDROWIE” w Sandomierzu, Samorządowy Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Bodzentynie, Samorządowy Ośrodek Zdrowia w Miedzianej Górze, Samorządowy Ośrodek Zdrowia w Ćmińsku.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 0