Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Komiks w Szklanym Domu

Prace szesnastu pochodzących z Kielc rysowników i scenarzystów komiksów można oglądać na wystawie kieleckiego komiksu “Yes’t prawie OK”. wernisaż odbędzie się w sobotę 24 listopada o godz. 15-tej w Centrum Edukacyjnym “Szklany Dom” w Ciekotach.
Wystawa niedawno prezentowana w kieleckiej Bazie Zbożowej tym razem zostanie wzbogacona o tutorial nowego komiksu Tomasza Łukaszczyka i prace nagrodzone w organizowanym przez “Szklany Dom” i Stowarzyszenie Na Rzecz Odnowy Wsi “Odnowica” konkursie “ Syzyfowe Prace w Komiksie”. Podczas wernisażu ogłoszone zostaną wyniki konkursu.


Na wystawie można zobaczyć prace twórców obecnych w antologiach, docenianych i nagradzanych na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach komiksu: Jerzego Ozgi, Jakuba Matysa, Sylwii Resteckiej, Janusza Ordona, Rafała Urbańskiego, Roberta Łysaka, Tomasza Łukaszczyka, Michała Ociesy, Norberta Rybarczyka, Roberta Kolasy, Zygmunta Kowala, Tomasza Ozgi, Pawła Chmielewskiego, Grzegorza Majchra, Andrzeja Rębosza, Artura Sadłosy.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 9