Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Dzień Kota w Muzeum Zabawek i Zabawy Co ma piernik do kota?

dzien_kotaMuzeum Zabawek i Zabawy oraz Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział Kielce zapraszają na Święto Kotów w niedzielę 16 lutego w holu Muzeum od godziny 13.00 do 16.00, warunkiem wstępu jest karma dla bezdomnych zwierząt. Zapraszamy Koty i ich właścicieli.
Goście spotkania będą mogli przygotować koty z piernika, czyli dowiemy się jak przygotować piernikowe ciasteczko, uczestnicy będą ozdabiać je lukrem, a po udanym wypieku będzie możliwa konsumpcja. Organizatorzy przewidzieli atrakcje dla świętujących kotów. Zwierzęta będą mogły pochwalić się swoim pięknem i smukłą sylwetką. Zostanie przeprowadzony specjalny konkurs w którym znaczenie będzie miała długość kota.
Właściciele będą odpytywani ze znajomości zachowań swoich podopiecznych. Dzieci uczestniczące w imprezie mogą liczyć na specjalny koci makijaż oraz samodzielnie wykonają przypinkę przyjaciela zwierząt. Nagrody w konkursach dla właścicieli kotów dostarcza Helen Doron.
Specjalnym gościem spotkania będzie weterynarz, który rozwieje wszelkie wątpliwości związane ze zdrowiem zwierząt.
Od paru lutowe spotkanie właścicieli Kotów stało się tradycją w Muzeum Zabawek i Zabawy. Kalendarzowo dzień kotów przypada na 17 lutego, ale przy okazji niedzieli jest świetna okazja by wszyscy przyjaciele tych sympatycznych zwierząt spotkali się w holu Muzeum Zabawek i Zabawy.

Na ekspozycji muzealnej jest wyjątkowy kot w butach, ta zabawka zmieniła kiedyś historię dwójki zakochanych w szczęśliwe małżeństwo. Kot był warunkiem ich wspólnego szczęścia. Pracownicy muzeum liczą, że w dalszym ciągu ten, ale i inne koty będą przynosiły pomyślność, a spotkanie z kotami w Muzeum pomorze wielu bezdomnym zwierzętom, którym pomaga Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.
Kotom w dniu ich święta życzymy by nie były taktowane jak zabawki.

Sponsor nagród w konkursach jest Helen Doron Kielce – organizator kursów języka angielskiego przez zabawę.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 5