Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Marcel Sabat w kinie Moskwa

Marcel SabatMARCEL SABAT W KINIE MOSKWA – 10.03.2014r (poniedziałek) godz.: 8:30, 11:30, 14:00, 17:00, 20:00

MARCEL SABAT – odtwórca jednej z głównych ról w filmie”KAMIENIE NA SZANIEC” w dniu 10 marca (poniedziałek) przed każdym z powyższych seansy będzie naszym i Państwa gościem

Pochodzący z Kielc Marcel Sabat ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Na pracę dyplomową przygotował sztukę „Shopping and Fucking” w reż. Grzegorza Wiśniewskiego. Zagrał tam Marka – geja. Za tę rolę otrzymał nagrodę specjalną ufundowaną przez Opus Film.

Na wielkim ekranie zadebiutował w 2011 roku w epizodycznej roli w filmie “Nieulotne” Jacka Borcucha. W tym roku, romantyczna natura aktora zostanie przedstawiona w roli amanta Katarzyny Maciąg w filmie “Facet (nie)potrzebny od zaraz”. Obecnie zobaczyć go można na deskach Teatru Kamienica w Warszawie.

Rola w filmie Roberta Glińskiego “KAMIENIE NA SZANIEC” to dla niego ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. Jak sam przyznaje, podczas pracy na planie odkrył kilka cech, które współdzieli ze swoim bohaterem…film w kinach od 7 marca.

Zapraszamy do kina :)

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 3