Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Czytamy dzieciom

czytamyW sobotę 08.03.2014 od godz. 11.00 w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom Kawka Zabawka, Muzeum Zabawek i Zabawy, Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na głośnie czytanie dzieciom.
Gościem specjalnym spotkania jest Kazimiera Szczykutowicz, która to przeczyta fragment swej książki. Dzieci będą mogły zapytać kielecką poetkę: co to jest wena oraz skąd się bierze natchnienie. Nie zabraknie zabaw i konkursów z nagrodami, oraz słodkiego podsumowania.
Nie jest to pierwsze spotkanie z książkami dla dzieci, głośne czytanie już od roku odbywa się w każdą drugą sobotę miesiąca w Kawce Zabawce w Muzeum Zabawek i Zabawy. Akcja cieszy się coraz większą popularnością, organizatorzy od tego roku zaczęli zapraszać na spotkania autorów książek dla dzieci.
Działania mają na celu promocję czytelnictwa – mówi Milena Chlewicka, koordynatorka akcji z Kawki Zabawki – tematem przewodnim najbliższych czytanek oprócz spotkania z autorką będzie też poznanie klasyki dla dzieci, przeczytamy fragment „Ferdynanda Wspaniałego” Ludwika Jerzego Kerna.
Wstęp wolny.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 8