Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Nowy film Monster High tylko w naszych kinach!

image001

Monster High: Strach, Kamera, Akcja! Tylko w sieci kin Helios. Zapraszamy na upiornie fantastyczną podróż z Draculaurą i jej Straszyciółkami na wielkim ekranie!

Monster High: Strach, Kamera, Akcja!

Od lat: 6, Czas trwania: 71 min.
Produkcja: USA [2014]

Nowy film z serii Monster High pt. „Strach, kamera, akcja!” już niedługo na ekranach naszych kin!

Premierowe pokazy kinowe odbędą się 5 i 6 kwietnia [sobota i niedziela] o godzinie 11.00 we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios.

Premiera najnowszego filmu z serii Monster High będzie miłym pretekstem aby powrócić pamięcią do Karnawału Monster High, który odbył się w naszych kinach w styczniu i w lutym. Przed seansami zaprezentujemy wybrane zdjęcia naszych małych widzów w filmowych stylizacjach. Będą też konkursy z nagrodami i mnóstwo upiornej zabawy!

Film „Monster High: STRACH, KAMERA, AKCJA!” to najnowsze przygody strasznych bohaterów serii! Draculaura™ i jej Straszyciółki wyruszą w fantastyczną podróż do Transylwanii, gdzie ma się odbyć koronacja królowej wampirów. Odwiedzą Białą Wieżę Londoomu, popłyną nawiedzoną łódką wzdłuż Nowego Goreleanu, aby na koniec trafić do wytwornego Hauntlywood. Czy to wszystko pozwoli, aby Draculaura™ otrzymała swoje wampirze moce i odkryła, że upiorne marzenia naprawdę się spełniają?

Czarny dywan rozwinięty i czeka na upiorki … Zapraszamy

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 7