Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

TYDZIEŃ FILMU NIEMIECKIEGO 2014

kinoKino Moskwa oraz Konsulat Generalny Niemiec w Krakowie, Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu, Dom Norymberski w Krakowie, Kino Nowe Horyzonty, zapraszają na pierwszy w Kielcach TYDZIEŃ FILMU NIEMIECKIEGO – przegląd najnowszych, nagradzanych na międzynarodowych festiwalach, niemieckich produkcji filmowych. Jest to niepowtarzalna okazja zobaczenia filmów, z których większość, w najbliższym czasie nie pojawi się w dystrybucji kinowej w Polsce.

05.12. piątek, godz. 18.00 – Oficjalna uroczystość otwarcia Tygodnia Filmu Niemieckiego. Wejście na galę tylko za zaproszeniami.

Opuścić Marrakesz 122 min.

06.12, sobota, godz. 18.00 – projekcja na sali Studyjnej – konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc

Rodzice (Eltern) 99min.

07.12, niedziela, godz. 18.00

Finsterworld 91 min.

08.12, poniedziałek, godz. 18.00

Droga krzyżowa (Kreuzweg) 107 min.

09.12, wtorek, godz. 18.00

Między światami (Zwischen Welten) 103 min.

10.12, środa, godz. 18.00

Zachód (Westen) 102 min.

11.12, czwartek, godz. 18.00

Beltracchi – sztuka fałszerstwa (Beltracchi – Die Kunst der Fälschung) 102 min.

Dla dzieci 6 GRUDNIA i nie tylko :)

Wielka Szóstka – dubbing 2D i 3D

“Wielka Szóstka” to najnowsza komedia twórców “Krainy lodu”, inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi – nieustaraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem – tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów. Czy nowoczesne technologie i przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?

ORAZ
Gdzie jest Mikołaj?
OD 28 LISTOPADA ZAPRASZAMY na najzabawniejszy film świąteczny !

Wyobraźcie to sobie: gigantyczny łoś spada z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Zwierzak nie tylko doskonale opanował umiejętność latania, ale też… mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli…

Max cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już dobrych parę lat temu. Ale kiedy rodzice się rozwodzą, nowy przyjaciel jest zawsze mile widziany. W Panu Łosiu bohater znajduje powiernika tajemnic, kumpla, z którym może oglądać filmy, kompana w starciu z rozbójnikami z sąsiedztwa, a także – co najważniejsze – kogoś, kto rozumie, co znaczy tęsknić za ojcem.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 9