Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Podziękowanie

Stowarzyszenie Ochrony Dziedzictwa Narodowego w Kielcach serdecznie dziękuje wszystkim osobom, uczestniczącym organizacyjnie i finansowo w trwającej w listopadzie 2015 corocznej kweście cmentarnej na rzecz ratowania zabytkowych pomników kieleckich cmentarzy. Dziękujemy kilkunastu osobom organizującym kwestę: Henryk Dłużewski, Jadwiga Kalecińska, Edward Kaleciński, Tomasz Kaleciński, Andrzej Kubera, Włodzimierz Makowiecki, Maria Neyman, Tadeusz Nowicki, Urszula Radziszewska, Grażyna Szrek, Stanisław Szrek, Anna Urszula Woźniak, Bartek Michałek (lat 10), Jacek Szrek, Michał Kubera i Lidia Cichocka, oraz ponad 700 osobom kwestującym, w tym szczególnie młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, oraz ok. 20 tys. ofiarodawców, osobom przyjezdnym i Kielczanom, którym mogliśmy podziękować tylko skromnym znaczkiem – nalepką.
Dochód z tegorocznej zbiórki został policzony komisyjnie i potwierdzony liczeniem w banku. Hojnością ofiarodawców zebrano 66977,76 zł – prowizja banku 334,89zł.
Podziękowania kierujemy również do kieleckich mediów (w tym szczególnie do Radia Kielce S.A. za pokrycie kosztów, związanych z wykonaniem identyfikatorów i nalepek dla kwestujących), za zaangażowanie w propagowaniu idei kwesty, mającej pomóc ocalić zabytki kieleckich nekropolii.
Podziękowania kierujemy również do dyrekcji I LO im. Stefana Żeromskiego, w którego siedzibie od lat zorganizowany jest sztab kwesty.
Szczególne podziękowania należą się Panu Witoldowi Borowcowi i Andrzejowi Kuberze za zorganizowanie kwesty na cmentarzach w Białogonie i na Piaskach.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 0