Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Autorka książek dla dzieci w Muzeum Zabawek i Zabawy

logo_haslo_MZiZ_Dobre maniery Cecylki Knedelek
Pożytek czy przeżytek?

W Piątek 6 maja 2016 gościem specjalnym Muzeum Zabawek i Zabawy będzie Joanna Krzyżanek, autorka m.in. opowiadań o Cecylce Knedelek.

W piątek 6 maja, od godziny 10.00 do 13.00 w sali konferencyjnej Muzeum Zabawek i Zabawy wspólną rozmowę na temat dobrych manier odbędą: dzieci z Joanną Krzyżanek. Autorka książek dla dzieci, spróbuje odpowiedzieć na pytanie: Dobre maniery, to pożytek czy przeżytek?
Spotkanie nawiązuje do zabawnej książeczki o Cecylce Knedelek, która tłumaczy zasady dobrego zachowania. Joanna Krzyżanek w trakcie spotkania zapewnia, że dzieci poznają bon ton, ale nie tylko, rozmowa o dobrych obyczajach będzie też pretekstem do wspólnej zabawy. Zapewne nie zabraknie też sporej dawki dobrego humoru, który zazwyczaj towarzyszy Cecylce Knedelek. Jest to dobra okazja by opowiadać dzieciom o zasadach dobrego wychowania w ciekawy i niebanalny sposób. Wskazówki jak się zachowywać przydadzą się na pewno przedszkolakom, a ich przestrzeganie jest przecież istotne dla ludzi w każdym wieku, nawet po opuszczeniu przedszkola.
To wyjątkowe spotkanie organizuje Muzeum Zabawek i Zabawy wspólnie z Wydawnictwem Jedność. W trakcie spotkania będzie można kupić książki autorki po okazyjnych cenach.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 2