Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

NOWOŚCI W KINIE MOSKWA

GEJSZAZapraszamy widzów na 3 filmy premierowe: pierwszy z nich to polska sensacja pt. “Gejsza” bohater pracujący dla mafii chce wrócić do normalnego życia, z dala od przestępczego półświatka. Ale mafia niechętnie rezygnuje ze swoich współpracowników w obsadzie zobaczymy min: Konrada Eleryka, Martę Żmudę Trzebiatowską, Agnieszkę Więdłochę, Mirosława Zbrojewicza, Mariana Dziędziela.
Druga premiera to rosyjska produkcja “Major”, kino akcji, kryminał, dramat .
Tragiczny wypadek z udziałem majora milicji powoduje lawinę wydarzeń, które poddają w wątpliwość wiarę w najbardziej fundamentalne wartości. Ukazane w filmie działania służb mundurowych oparte na wewnętrznych układach, korupcji i przemocy, składają się na do bólu prawdziwy obraz świata, gdzie rację ma silniejszy, a pojęcie moralności dawno rozmyło się w mętnej brei wszechogarniającego fałszu. To mocne, dobrze zrealizowane kino, skłania do refleksji nad naturą człowieka. Czy w każdym z nas drzemie bestia? Jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, aby uniknąć odpowiedzialności? Gdzie leży granica człowieczeństwa?
Z gatunku kina myśli chrześcijańskiej na widzów czeka premiera filmu “Bóg nie umarł 2″, następca kinowego hitu “Bóg nie umarł”, filmu który przyciągnął rzesze widzów przed duże ekrany.
Nadal na naszym ekranie można zobaczyć reżyserski debiut Natalie Portman pt.: “Opowieść o miłości i mroku”, będący biografią pisarza Amosa Oza, z jak zwykle doskonałymi zdjęciami autorstwa Sławomira Idziaka.
“Cuda z nieba” i “Bernadetta. Cud w Lourdes” – filmy z gatunku kina myśli chrześcijańskiej, a dla najmłodszych widzów “Zwierzogród”.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 8