Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

O ekologii z krasnalami w Muzeum

Kogiel i MoigielMuzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na wspólną ekologiczną i bezpłatną zabawę. Na dziedzińcu w sobotę 23.07.16 od godziny 12.00 do 15.00 nawet najmniejsi goście będą mogli dowiedzieć się co to jest ekologia i recykling, a nawet jak oszczędzać ciepło.
Nietypową atrakcją będzie spektakl „Przygody Kogla i Mogla”, przedstawienie zaprezentuje Teatr Quadro o godzinie 13.00. Oprócz tego animatorzy z Kawki Zabawki i Muzeum Zabawek i Zabawy będą wspólnie bawić się z dziećmi i rodzicami. Chętni nauczą się wakacyjnych układów tanecznych. Na uczestników czekają drobne upominki, w związku z tym nie zabraknie konkursów. Ekologii będzie też dotyczyło spotkanie ze specjalistami z Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, którzy specjalnie dla najmłodszych przygotowali atrakcje i opowiedzą jak dbać o ciepło w każdym domu.
Spektakl Teatru Quadro adresowany jest do dzieci już od 3 lat, ale i starsze dzieci mogą się przy min dobrze bawić. Przygody Kogla i Mogla to interaktywne, edukacyjne i pełne humoru przedstawienie teatralne. Tytułowe postaci to dwóch krasnali, którzy na swój wyjątkowy sposób chronią las przed różnymi niebezpieczeństwami.
Sobotnie spotkanie w Muzeum będzie okazją do zaprezentowania odświeżonego dziedzińca. Nowością w muzealnej przestrzeni są kwiaty, pole trawy i drzewka ozdobne. Wizyta w Muzeum w trakcie zabawy będzie okazją by się o tym przekonać.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 2