Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

pierwszy pokaz w ramach projektu W szkole i na scenie

Diabeł w komputerzeTeatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach zaprasza na pierwszy pokaz w ramach projektu „W szkole i na scenie”, który umożliwia prezentację na profesjonalnej scenie spektakli przygotowanych przez uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa świętokrzyskiego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i pedagogów, teatr „Kubuś” będzie raz w miesiącu udostępniać swoją scenę zespołom szkolnym, niezależnym grupom młodzieżowym czy po prostu osobom z pasją i chęcią spróbowania swoich sił na scenie profesjonalnego teatru, przed szeroką publicznością.

21 października o godz. 18.00 na scenie teatru „Kubuś” zaprezentuje się Koło Teatralne „Dziewiątka” z Gimnazjum nr 9 w Kielcach ze spektaklem „Diabeł w komputerze” Agnieszki Stawowskiej.

Spektakl porusza problem bezpiecznego korzystania z Internetu i komputera. Tytułowy diabeł namawia dwoje przyjaciół: Klarę i Wojtka do jak najczęstszego przesiadywania przed komputerem. Kusi, zwodzi i stosuje różne diabelskie sztuczki. Na szczęście dzięki pomocy mądrej Wiedźmy, Sowy i Kota, nie udaje mu się uzależnić bohaterów od Internetu. Poza tym lekarstwem na zakusy sił nieczystych okazuje się… miłość!

Spektakl został przygotowany pod kierunkiem opiekunek Koła Teatralnego „Dziewiątka”: p. Martyny Góreckiej, p. Grażyny Stachurskiej i p. Wioletty Wysockiej.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Więcej o projekcie „W szkole i na scenie” na stronie: http://www.teatrkubus.pl/w-szkole-i-na-scenie

zdjęcie z próby do spektaklu „Diabeł w komputerze”.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 7