Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

2 PRZEGLĄD KIELECKIEGO KINA NIEZALEŻNEGO

PLAKAT KKN24. X.2016 godz. 18:00.
Po sukcesie pierwszej edycji Przeglądu, organizator – Stowarzyszenie Kultury Filmowej „Kino Mówi” po raz drugi zaplanował spotkanie z młodymi twórcami, tymi którzy dopiero zaczynają, tymi, którzy już na swoim koncie mają kilka Konkursów Filmowych i Nagród oraz tymi doświadczonymi, a wszystko po to, aby móc porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, nabrać sił i inspiracji do dalszej filmowej pracy.
W przeglądzie swoje filmy na dużym ekranie zaprezentują między innymi: Piotr Kisiel, Mikołaj Wróbel, Kamil Brandenburg, Salomon Zaczek, Kinga Dulińska.

CENA BILETU – 5 zł – bilety w sprzedaży w kasie kina

“War Room. Siła modlitwy”

23 października 2016 r. na godz. 18:00
zapraszamy na projekcję filmu “War room. Siła modlitwy” organizowaną przez Ruch Światło-Życie diecezji kieleckiej.

Przykuwający uwagę dramat rodzinny skupiony na sprawach wiary i ukazujący siłę modlitwy. Pełen humoru i ciepła – pokazuje moc, którą wiara daje w małżeństwie, rodzicielstwie, karierze zawodowej, przyjaźni oraz we wszystkich innych sferach życia.

Tony i Elizabeth Jordan mają wszystko: wspaniałą pracę, piękną córkę i wymarzony dom. Pozory jednak mylą. Ich świat w rzeczywistości rozpada się pod ciężarem umierającego małżeństwa. Podczas gdy on wygrzewa się w blasku sukcesów zawodowych, flirtując na prawo i lewo, ona poddaje się narastającej frustracji i goryczy. Ich życie przybiera jednak nieoczekiwany obrót, gdy Elizabeth poznaje pannę Clarę i zostaje zmuszona do stworzenia sali narad wojennych – “war room” – oraz opracowania planu taktycznego modlitwy za swoją rodzinę. W czasie, gdy Elizabeth stara się walczyć o najbliższych, na jaw wychodzą rozterki Tony’ego. Musi zdecydować, co tak naprawdę liczy się w jego życiu.

Cena biletu 10 zł

produkcja: USA , 2015; czas trwania: 120 min.; reżyseria: Alex Kendrick; scenariusz: Alex Kendrick, Stephen Kendrick
ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=ODXFTHNdPQk&feature=youtu.be

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 1