Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Spotkanie z aktorem – warsztaty teatralne w Aptece Wyobraźni

plakat29.10.16Są jeszcze wolne miejsca na zajęcia
W najbliższą sobotę 29.10.16 o godz. 16.00 Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na Spotkanie z aktorem w Aptece Wyobraźni. Warsztaty odbywają się cyklicznie i mają na celu przygotowanie spektaklu. Zajęcia są realizowane dzięki współpracy z Teatrem Quadro. Uczestnicy w wieku od 9 do 14 lat poznają charakter pracy i ćwiczeń aktorskich. Koszt udziału w zajęciach to 15 zł od osoby za spotkanie.
Na najbliższych zajęciach dzieci wykonają własną lalkę i poznają tajemnice teatru cieni, przekonają się jak wygląda wprawianie w ruch takich postaci. Nie zabraknie kolejnej porcji ćwiczeń aktorskich.
Będzie to trzecie spotkanie w ramach cyklu, rekrutacja uczestników jeszcze nie została zakończona, są jeszcze wolne miejsca dla chętnych zainteresowanych teatrem. Dotychczas w trakcie spotkań wykonywano elementy ćwiczeń aktorskich. Uczestnicy przekonali się jak skutecznie rozgrzać aparat mowy. W trakcie zabaw prychali i parskali, udawali zachowania zwierząt. Dobra zabawa będzie też towarzyszyć kolejnym spotkaniom.
Cykliczne zajęcia potrwają do stycznia i zakończą się przygotowanym przez uczestników spektaklem. Na kolejnych warsztatach uczestnicy wspólnie zadecydują nad jakim spektaklem będzie pracowała cała grupa. Prowadzący w kolejnych miesiącach razem z uczestnikami będą przygotowywali adaptację zaproponowanego tematu. Spotkania, próby będą odbywały się w soboty po południu w Aptece Wyobraźni. W listopadzie i grudniu planowane są po trzy spotkania w każdym miesiącu. Finał działań nastąpi w styczniu.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc muzeum prosi o wcześniejszą rezerwację pod numerem 41 34 337 15.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 2