Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Czytamy dzieciom

piknik z książkąMuzeum Zabawek i Zabawy, Kawka Zabawka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” zapraszają na głośne czytanie dla dzieci w sobotę 13.05.2017 od godziny 11.00. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Uczestnicy spotkania usłyszą Opowiastki niedźwiadka Baryłki, książkę dla dzieci wybrali pracownicy Biblioteki. Zabawy w których będą uczestniczyły dzieci będą inspirowane przyrodą, jaką można spotkać na łąkach. Nie zabraknie nagród i poczęstunku od Kawki Zabawki.
Także w sobotę Muzeum Zabawek i Zabawy będzie można spotkać na pikniku. Zapraszamy na ulicę Górniczą 64. Startujemy o godz. 13.00. Wraz z Partnerami przygotowaliśmy szereg atrakcji, które z pewnością uprzyjemnią to popołudnie zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Gry bez prądu

Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza w niedziela 14.05.2017 na comiesięczne spotkanie z grami planszowymi. Rozgrywki rozpoczną się o 9.00 i potrwają do 15.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Gry planszowe to rozrywka, która ma wielu zwolenników, spotkanie w Muzeum pozwoli poznać nowe gry. Gracze między sobą będą mogli wymienić się doświadczeniami. Pracownicy Muzeum pomogą wybrać odpowiedni tytuł dla każdej grupy.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 2