Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Czytamy dzieciom w sobotę w Kawce Zabawce

czerwiec_gry_bezprduUdowodniamy, że warto głośno czytać dzieciom. Stymuluje to rozwój mózgu słuchającego. Czytanie kilkulatkowi rozbudza w nim ciekawość świata i pomaga mu zrozumieć siebie i innych.
Muzeum Zabawek i Zabawy, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Kawka Zabawka zapraszają w sobotę 13.06.2014 r. o godz. 11.00 na głośne czytanie dla dzieci. Akcja odbywa się w każdą drugą sobotę miesiąca
i patronat nad nią objęła fundacja ABC XXI, organizator akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.
Na najbliższe spotkanie Panie z Biblioteki wybrały opowiadanie o rodzinie Złotej Rybki z książki „Czarodziejski Pyłek” Beaty Kochaniak
i Agnieszki Jaszczyk
Czytelnictwo wśród dzieci promujemy również organizując II edycję konkursu na Książkę Przyjazną Dziecku. Wierzymy, że spotkania z książką w muzeum będą pobudzały do zainteresowania literaturą dla dzieci.
Wstęp wolny
Gry bez prądu w niedzielę
W najbliższą niedzielę (13.06.2015 r.) Muzeum przygotowało dzień z grami planszowymi. Rywalizacja przy stole to ciekawa propozycja na spędzenie niedzieli w muzeum.
Sala konferencyjna Muzeum Zabawek i Zabawy najbliższą niedzielę od godziny 9.00 do 15.00 zapełni się planszami, kartami, nie zabraknie też kości oczywiście w tradycyjnych grach, ale też w zupełnie innowacyjnych propozycjach.
Gry planszowe cieszą się coraz większym powodzeniem, na comiesięczne spotkania w Muzeum Zabawek i Zabawy przychodzą całe rodziny oraz pojedyncze osoby, na stołach lądują gry o różnym poziomie trudności. Organizatorzy zapewniają, że próbować mogą już kilkuletnie dzieci, natomiast starsi mogą nad jedną grą spędzić nawet kilka godzin – wszystko zależy od poziomu trudności gry. Odpowiedni tytuł pomogą wybrać pracownicy Muzeum. Wstęp wolny.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 4