Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Czytamy dzieciom – „Jeżyk zwany Pajacykiem”

Jezyk_zwany_Pajacykiem_okladkaPremiera Książki I miejsce w konkursie Książka Przyjazna Dziecku

Muzeum Zabawek i Zabawy, Kawka Zabawka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” zapraszają na głośne czytanie dla dzieci, w sobotę 8.12.2018 od godziny 11.00. Gość specjalny spotkania: Alicja Podgrodzka, autorka książki „Jeżyk zwany Pajacykiem”. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Rok temu, kiedy Muzeum Zabawek i Zabawy rozstrzygało Konkurs na Książkę Przyjazną Dziecku, nagrodę pierwszą w kategorii publikacje niewydane otrzymała książka „Jeżyk zwany Pajacykiem”, której autorką jest Alicja Podgrodzka. W najbliższą sobotę o godz. 11.00 w Muzeum Zabawek i Zabawy odbędzie się premiera tej właśnie książki. Podczas spotkania autorka opowie o swojej twórczości. Goście mogą spodziewać się opowieści o przyjaźni, miłości i lojalności, historia zabawki porusza też często trudne tematy m.in. ciężkie przeżycia i choroby. Książka jest godna polecenia zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
Jest to doskonała okazja aby osobiście spotkać autorkę, która opowie o inspiracjach i własnych emocjach, które doprowadziły do powstania książki.
Organizatorzy zapewniają, że ciekawe będzie nie tylko czytanie ale także dodatkowe atrakcje w postaci zabaw dla dzieci. Kawka Zabawka zapewnia także słodki poczęstunek.
.

Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy – Kawka Zabawka
Sobota 8.12.2018
Godz. 11.00
Wstęp wolny

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 5