Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

KINO MOSKWA zaprasza

„MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3” – PREMIERA!!!miszmasz
Główna bohaterka Kasia (Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Rozbicki)
i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie
w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Wardejn) i córka Agnieszka (Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!
Produkcja: Polska, 2018, czas trwania: 93min, reżyseria: Kordian Piwowarski, scenariusz: Ilona Łepkowska, obsada: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn.
„LISTA SCHINDLERA”
Specjalny pokaz filmu 27 stycznia godzina 16:15!
27 stycznia to data Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Tego dnia mija też 25 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów w historii kina. Z okazji tej rocznicy poruszająca, wstrząsająca „Lista Schindlera” Stevena Spielberga wraca do kin.
Właśnie w tę podwójną rocznicę, 27 stycznia 2019 roku, chcemy przypomnieć starszym
i udostępnić młodszym widzom film „LISTA SCHINDLERA”, który został nakręcony w 1993 roku przez Stevena Spielberga na podstawie powieści Thomasa Keneally’ego. Czarno-biała produkcja bardzo trafnie przywołuje okoliczności tragedii żydowskiej w latach 40. Prócz znakomitego kunsztu reżyserskiego Spielberga na wyrazy uznania zasługują również zdjęcia Janusza Kamińskiego oraz scenografia Allana Starskiego i Ewy Braun. Muzyka Johna Williamsa perfekcyjnie oddaje atmosferę czasów II Wojny Światowej oraz wielkiej tragedii Żydów. Listę Schindlera, a więc listę ludzi, których Schindler zatrudnił tylko po to aby nie ponieśli śmierci, bez najmniejszej przesady można nazwać listą życia, która uratowała 1100 niewinnych ludzi.
Produkcja: USA , 1993, czas trwania: 195 min. , reżyseria: Steven Spielberg, obsada: Liam Neeson, Ben Kingsley, Ralph Fiennes, Caroline Goodall, Jonathan Sagall

„RALPH DEMOLKA W INTERNECIE”
- PREMIERA – 11 STYCZNIA -
Film twórców filmów Zwierzogród i Kraina lodu.
Akcja filmu Ralph Demolka w Internecie przenosi się z salonu gier do dynamicznie rozwijającego się świata Internetu. Czy Internet przetrwa demolkę Ralpha? Ralph, czarny charakter gry wideo, wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu pewnej części zamiennej, niezbędnej by ocalić grę Wandelopy. Z pomocą zagubionym w nieznanym świecie bohaterom przychodzą sławni mieszkańcy Internetu i postaci z gier. W filmie gościnnie występują księżniczki Disneya, po raz pierwszy razem na dużym ekranie!
Produkcja: USA; gatunek: animacja, komedia, familijny; 2018, 112 min.; reżyseria: Rich Moore, Phil Johnston; scenariusz: Phil Johnston, Pamela Ribon.

„PLANETA SINGLI 3” – W KINIE OD 8 LUTEGO! -
Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.
Produkcja: Polska;komedia romantyczna; 2019; reż.: Sam Akina, Michał Chaciński, scenariusz: Sam Akina, Jules Jones; obsada: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Danuta Stenka, Tomasz Karolak, Piotr Głowacki.

„KOBIETY MAFII 2” – W KINIE OD 22 LUTEGO! -
Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani przygotowuje się do największej akcji przemytniczej
w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Adamczyk). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Warnke). Wystarczy nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.
Produkcja: Polska; sensacyjny; 2019; reż.: Patryk Vega, scenariusz: Olaf Olszewski, Patryk Vega; obsada: Angie Cepeda, Agnieszka Dygant, Aleksandra Grabowska, Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 3