Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Misiolubni na słodko

Święto misia Muzeum Zabawek i ZabawyJak co roku 25 listopada przypada wyjątkowe święto pluszowych przyjaciół dzieci i także wielu dorosłych. Z tej okazji Muzeum Zabawek i Zabawy wspólnie z Magią Karmelu przygotowało specjalne atrakcje dla wszystkich miłośników pluszaków.

Warsztaty odbędą się w Aptece Wyobraźni 23 listopada w godzinach od 11:00 do 13:00. Koszt udziału to 10 zł od osoby. Do świętowania Muzeum zaprasza wszystkich, mały i dużych misiolubnych.

Warsztaty zaczynają się na ekspozycji Muzeum Zabawek i Zabawy, gdzie uczestnicy zapoznają się z krótką, lecz bardzo interesującą historią związaną z głównymi bohaterami zajęć. W tym miejscu będzie czekać na nich pierwsze zadanie, w którym spostrzegawczość odegra znaczącą rolę. Dodatkowo każdy misolubny uczestnik będzie miał okazje przygotować własną pamiątkę z warsztatów. Będzie to oryginalna ramka na zdjęcia wykonana z gałęzi drzew i będzie związana z motywem przewodnim zajęć, czyli z misiem Pandą.
Na zakończenie warsztatów dzieci otrzymają, jak to mawiał Kubuś Puchatek, jeden z najbardziej znanych misiów świata: małe co nie co.

Start zajęć: Sobota 23 listopada
Godzina: 11:00 – 13:00
Miejsce: Apteka Wyobraźni
Wstęp: 10 zł od osoby
Wiek: bez ograniczeń

Do świętowania Muzeum zaprasza wszystkich, mały i dużych misiolubnych!

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 2