Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

WOŚP z gwiazdami

Trwają ostatnie przygotowania do 21. Finału Wiekiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia Orkiestra zagra również w województwie świętokrzyskim. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierac pieniądze pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów”

W Kielcach imprezy odbywać się będą na trzech scenach ustawionych przy ulicy Sienkiewicza, w Kieleckim Centrum Kultury oraz w Galerii Echo.
Na scenie wystąpi m.in. drużyna Andrzeja Piasecznego, laureaci ostatniej edycji „Bitwy na Głosy”, zespół Spatium, Rock’a’feler czy Kapela Świętokrzyska.


Nie zabraknie również zespołów młodzieżowych i folklorystycznych. W dobry nastrój wprowadzą uczestników imprezy także strażacy z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz zawodnicy Klubu Jokers, którzy pokażą, że futbol amerykański to sport dla prawdziwych facetów. Natomiast wolontariusze z Gruby Ratownictwa PCK przeprowadzą pokaz udzielania pierwszej pomocy.


Z kolei o godz. 15.00 ruszy scena prowadzona przez Urząd Marszałkowski na Placu Artystów. Na scenie zaprezentuje się m.in.: zespół Pectus, który wystąpi tuż przed godz. 20.00.


Sztaby WOŚP będą działać także w miastach powiatowych naszego regionu, m.in. Końskich, Sandomierzu czy Ostrowcu.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 7