Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Rozdajemy zaproszenia na targi Czas Dziecka!

Czas Dziecka to największe w Polsce targi zabawek oraz artykułów dla matki i dziecka. Mamy dla Was podwójne zaproszenia na tę wystawę.

IV Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA rozpoczną się w piątek, ale przez dwa dni wystawa będzie przeznaczona tylko dla przedstawicieli firm z branży artykułów dla dzieci. – Zaplanowaliśmy wiele ważnych szkoleń, prezentacji i warsztatów. Chcemy dać tym osobom czas, by w spokoju mogły porozmawiać na tematy dotyczące ich bieżącej działalności – tłumaczy Katarzyna Wójcik, zastępca menedżera projektu w Targach Kielce.
Jednak już w niedzielę, 3 marca, wystawa Czas Dziecka będzie dostępna dla wszystkich chętnych – szczególnie dla rodziców, przyszłych rodziców idzieci. – Dorośli będą mieli co zobaczyć i zapoznają się z najnowszymi trendami. Wśród artykułów, które są prezentowane w naszych trzech halach, znajdują się wózki, foteliki, zabawki, odzież i wszelkieartykuły dziecięce – dodaje Wójcik.
Dużo atrakcji zaplanowano też dla najmłodszych. Z myślą o nich swoje gry i zabawy przygotowali przedstawiciele Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie oraz stoisk Socatots Piłkarskie Maluszka, klubu Mam Kielc i Raju Urwisa. Wśród nich będą między innymi warsztaty tworzenia zabawek recyklingowych, zajęcia doświadczeń multisensorycznych (dotykowych, słuchowych, węchowych i smakowych) czy wspólna zabawa na dmuchańcach, dużych klockach i torze przeszkód.
Jeżeli jesteś zainteresowany zaproszeniem na niedzielną imprezę w Targach Kielce, wypełnij formularz. W mailu poinformujemy Cię o sposobie ich odbioru.
Ilość zaproszeń ograniczona.

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 5