Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Pełen emocji Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios!

image003W dniach 30-31 maja kina ogólnopolskiej sieci Helios przejmą najmłodsi Widzowie! Dzień Dziecka to wspaniała okazja do pozytywnej zabawy w rodzinnym gronie.
W związku z tym podczas ostatniego majowego weekendu Helios przygotował liczne atrakcje, które ucieszą wszystkich Widzów – starszych i młodszych. Wśród filmowych propozycji znajdą się animacje dla dzieci, filmy dla młodzieży, a także specjalny seans dla najmłodszych: „Pierwszy raz w kinie”!

„Pierwszy raz w kinie” to wyjątkowy moment dla całej rodziny. Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej i przeżywają bajkowe emocje! Światła w salach kinowych zostają przyciemnione, a dźwięk ściszony. Najmłodsi Widzowie zobaczą przygody ulubionych bajkowych bohaterów: Bolka i Lolka, Reksia, czy Misia Kudłatka. Przed seansem każdy maluch otrzyma Dyplom Małego Kinomana, a po seansie – drobny upominek. Na te seanse bilet kupuje tylko opiekun, dzieci są gośćmi kin Helios i swój pierwszy bilet do kina otrzymują bezpłatnie.

Weekend Dnia Dziecka to zróżnicowany repertuar dla każdego. Dzieci zobaczyć będą mogły między innymi na „Rechotka” – opowieść o zwariowanej żabce, która wierzy, że jest zaklętym w żabę księciem. Młodzież
z kolei będzie mogła poznać magiczny i tajemniczy świat za sprawą niesamowitej „Krainy jutra”
w gwiazdorskiej obsadzie.

To oczywiście nie koniec atrakcji! W trakcie weekendu Dnia Dziecka na Widzów czekać będą liczne niespodzianki w holach kinowych oraz wyjątkowe konkursy przed seansami „Rechotka” o godzinie 14:00. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 9