Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Zaszyfrowana historia budynku.

W najbliższa niedzielę 14.03.2021 r. o godz.11.00 Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na rodzinną interaktywną zabawę na ekspozycji. Uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązać sekret Gościa z przeszłości, który w ostatnim czasie pojawił się w budynku, nagrały go kamery monitoringu. Stukanie i pukanie od pewnego czasu są słyszane w pomieszczeniach muzealnych. Pracownicy muzeum dokładnie przeszukali wszystkie pomieszczenia, niestety nie udało się go odszukać – czy uda się to uczestnikom zabawy?
Dlatego Muzeum Zabawek i Zabawy prosi o pomoc.

Przyjdźcie i pomóżcie w rozwiązaniu tej tajemniczej zagadki. Może wspólnie uda się ustalić kim i gdzie jest ta postać. Zadanie wcale nie będzie proste. Aby podołać wyzwaniu będzie potrzebne dużo sprytu. Interaktywna zabawa na ekspozycji jest przeznaczona dla rodzin i dzieci od 7 lat.

Spotkanie odbędzie się 14 i 28 marca
Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy
Data: 14.03.2021 oraz 28.03.21
Godzina: 11:00
Wiek uczestników: od 7 lat
Wstęp na wydarzenie w cenie biletu (8 i 15 zł), ilość miejsc ograniczona, możliwa rezerwacja telefoniczna: 41 343 37 06.

W trakcie spotkania, zwiedzanie indywidualne ekspozycji muzealnej będzie zawieszone.
Spotkanie odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym, ograniczona liczba osób na ekspozycji, obowiązkowe maseczki i dezynfekcja rąk.

“Muzeum Zabawek i Zabawy – zaszyfrowana historia budynku” w ramach #spotkajmysięwniedzielę

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 4 + 7