Effector trenuje przed sezonem
W najbliższą sobotę nowy zespół siatkarski – Effector Kielce – rozegra kolejne spotkania sparingowe w ramach przygotowań do najbliższego sezonu w PlusLidze. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza zmierzą się ze Stalą Nysa oraz Kęczaninem Kęty. W niedzielę natomiast siatkarze zagrają z czeską drużyną – Volleyball Brno. Dojdzie także do meczu przeciwko Slavii Svidnik, który będzie rozegrany w [...]
