Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Czytamy dzieciom oraz GRY BEZ PRĄDU

plakat-pazdziernikKawka Zabawka, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum Zabawy i Zabawek w ramach akcji “Cała Polska Czyta Dzieciom” zapraszają na glośne czytanie dla dzieci w sobotę 10.10.2015 od godziny 10.00.
Na pierwszym spotkaniu w nowym roku szkolnym 2015/2016 usłyszymy jesienne opowiesci, uczestniczyć bedziemy w konkursach oraz skosztujemy słodkiej jesiennej niespodzianki. Głośne czytanie rozwija dzieci, daje możliwość rozwijania wyobraźni. Akcja ta ma wielu zwolenników, dodatkową atrakcją dla wszystkich gości będą zabawy i niespodzianki przygotowane przez organizatorów. Akcja głośnego czytania odbywa się w każdą drugą sobotę miesiąca
Wstęp wolny

Gry bez prądu w niedzielę pod patronatem Tikal

W najbliższą niedzielę (11.10.2015 r.) Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na dzień z grami planszowymi. Rywalizacja przy stole to ciekawa propozycja na spędzenie niedzieli w muzeum.
Spotkanie odbędzie się pod patronatem gry Tilal, wydanej przez Egmont. Tytuł nawiązuje do jednego z najważniejszych miast starożytnych Majów. Jego ruiny znajdują się obecnie w Gwatemali w środku nieprzebytej dżungli. Uczestnicy gry pokierują ekspedycją naukową, która musi zbadać pozostałości miasta, będą eksplorować dżunglę, odkrywać świątynie oraz odkopywać bezcenne skarby. Gra jest przeznaczona dla starszych niż 10 lat.
Oczywiście dostępne będą też inne tytułu i pracownicy muzeum pomogą dobrać propozycję do zainteresowań. Gry planszowe cieszą się coraz większym powodzeniem, na comiesięczne spotkania w Muzeum Zabawek i Zabawy przychodzą całe rodziny oraz pojedyncze osoby, na stołach lądują gry o różnym poziomie trudności. Organizatorzy zapewniają, że próbować mogą już kilkuletnie dzieci, natomiast starsi mogą nad jedną grą spędzić nawet kilka godzin – wszystko zależy od poziomu trudności gry. Odpowiedni tytuł pomogą wybrać pracownicy Muzeum.
Muzeum czeka na uczestników w wieku od 6 do 99 lat.
Gry bez prądu
Sala konferencyjna Muzeum Zabawek i Zabawy
Start godz. 9.00
Koniec godz. 15.00
Wstęp wolny

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 3 + 3